دیتانیوز

اخبار به سبک داده ها

امروز
پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷
ساعت
۰۰:۱۳ ق.ظ
دیتانیوز
مسئول در قبال بروز بودن
دیتانیوز
مسئول انتشار حقایق
دیتانیوز
مسئول در آموزش

اورکلاک با فناوری HyperOC

کمپانی بایوستار، با ارائه بروزرسانی بایوس، قابلیت اورکلاک را به تمامی پردازنده‌های ضریب بسته Skylake آورده است و دیگر لزومی برای تهیه پردازنده‌های گران قیمت سری K وجود ندارد.
به نقل از: شهر سخت افزار
برچسب ها: ضریب بسته Skylake, overclock, فناوری HyperOC, HyperOC, بایوستار, h, اورکلاک Z170, بازدیدکنندگان: 1558 نفر

قابلیت اورکلاک پردازنده که غالباً تنها در مدل‌های رده بالا و گران قیمت از جمله سری Skylake K پردازنده های اینتل یافت می‌شود، به اورکلاکر‌ها و حتی گیمر‌ها، امکان اورکلاک پردازنده را به آسانی و از طریق افزایش multiplier می‌دهد. اکنون کمپانی بایوستار، با ارائه بروزرسانی بایوس، قابلیت اورکلاک را به تمامی پردازنده‌های ضریب بسته Skylake آورده است و دیگر لزومی برای تهیه پردازنده‌های گران قیمت سری K وجود ندارد.

بایوستار در جدید‌ترین نگارش بایوس مادربردهای مبتنی بر چیپ‎ست Z170، قابلیت جدیدی به نام HyperOC را به منظور امکان اورکلاک کلیه پردازنده‌های نسل ششمی Core i7،i5،i3 و Pentium اینتل، معرفی کرده است. با بکارگیری این قابلیت جدید، می‌توان کلیه پردازنده‌ها را از طریق افزایش BCLK، اورکلاک کرد.

با قابلیت HyperOC می‌توانید پردازنده‌های ضریب بسته Core i5 و i7 را بدون نیاز نیاز آنلاک بودن multiplier، اورکلاک کنید. به لطف این قابلیت جدید، حتی قادر خواهید بود که پردازنده‌های رده پایین معمولی نظیر Pentium G4400 را با 36 درصد افزایش فرکانس، از فرکانس پیش فرض 3.3 گیگاهرتز به 4.48 گیگاهرتز برسانید. با همین قابلیت می‌توانید پردازنده Core i3-6100T را با 35 درصد اورکلاک، از فرکانس 3.2 گیگاهرتز به 4.32 گیگاهرتز برسانید که مطمئناً هیجان انگیز خواهد بود.
به منظور دست یابی به قابلیت HyperOC، تنها کافیست تا بایوس مادربردهای Z170 بایوستار را بروزرسانی کنید.

نظرات :
تا کنون نظری ثبت نشده است... اولین نفری باشید که نظر برای این موضوع ثبت می نماید

آخرین خبرها