دیتانیوز

اخبار به سبک داده ها

امروز
پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷
ساعت
۰۰:۱۸ ق.ظ
دیتانیوز
مسئول در قبال بروز بودن
دیتانیوز
مسئول انتشار حقایق
دیتانیوز
مسئول در آموزش

رایگان شدن واتس آپ whats app

واتس آپ بالاخره هزینه سالانه یک دلاری نرم افزارش را برداشت و از این پس به صورت رایگان عرضه می شود.
به نقل از: دیتانیوز

واتس آپ بالاخره هزینه سالانه یک دلاری نرم افزارش را برداشت و از این پس به صورت رایگان عرضه می شود.

اگر شما هم از این نرم افزار استفاده می کنید شاید این پیام تمدید سالانه یک دلار ( یا یک پوند ) را دیده باشد. البته که این تکنیک واتس آپ در ایران جواب نمی داد ولی کاربران بین المللی این هزینه را پرداخت میکردند. این سیاست واتس آپ به عنوان یک نرم افزار شبکه اجتماعی محبوب در کنار نرم افزار های فراوان و رایگان دیگر بسیار ناکارآمد بود. به همین دلیل اقدام به حذف این هزینه اشتراک نمود.

البته واتس آپ اعلام کرده که این تغییر سیاست به دلیل عدم دسترسی بسیاری کاربران به پرداخت بین المللی می باشد ولی در عمل اینگونه نیست. به نظر می رسد تنها این تغییر رویه واتس آپ به دلیل ورود و بازگشت به عرصه رقابت با شبکه های اجتماعی دیگر همانند واتس آپ می باشد.

در اطلاعیه واتس آپ به این موضوع اشاره شده است که برنامه ای برای نمایش تبلغات مزاحم ندارند و با بروزرسانی هایی که در آینده اتفاق خواهد افتاد امکانات بیشتری در اختیار گروه های مختلف قرار خواهند داد.

البته اطلاعات بیشتری درباره این ویژگی های جدید داده نشده ولی به نظر می رسد با انجام تغییرات واتس اپ بتواند تعداد کاربران خود را از مقدار فعلی نیز بیشتر کرده و رتبه اول خود در بین برنامه های پیام رسان را برای چندین سال بعد نیز تضمین کند. واتس که در سال 2014 با قیمت 22 میلیارد دلار توسط فیسبوک خریداری شد محبوب ترین برنامه پیام رسان در دنیا است و در تعداد بسیار زیادی از پلتفرم ها از شامل اندروید، iOS، ویندوزفون، Blackberry OS و حتی سیمبین و Nokia S40 نیز در دسترس کاربران قرار دارد.

نظرات :
تا کنون نظری ثبت نشده است... اولین نفری باشید که نظر برای این موضوع ثبت می نماید

آخرین خبرها