دیتانیوز

اخبار به سبک داده ها

امروز
پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷
ساعت
۰۰:۳۰ ق.ظ
دیتانیوز
مسئول در قبال بروز بودن
دیتانیوز
مسئول انتشار حقایق
دیتانیوز
مسئول در آموزش

طراحی سیستم عامل مقاوم برابر بد افزار در اصفهان

یکی از طرح های کارگروه فناوری اطلاعات طرح سیستم عامل مقاوم شده در مقابل بدافزار است که نمونه آزمایشگاهی آن ساخته شده و آزمایش های خود را با باموفقیت پشت سر گذاشته است
به نقل از: ایرنا

رئیس بنیاد نخبگان استان اصفهان گفت : یکی از طرح های کارگروه فناوری اطلاعات طرح سیستم عامل مقاوم شده در مقابل بدافزار است که نمونه آزمایشگاهی آن ساخته شده و آزمایش های خود را با باموفقیت پشت سر گذاشته است .
به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی بنیاد نخبگان استان اصفهان شقایق حق جوی جوانمرد درهفتمین نشست شورای علمی بنیاد نخبگان استان اصفهان افزود: این طرح زیر نظر مرکز پدافند غیر عامل و مرکز تخصصی آپا در حال تکمیل و ساخت نمونه صنعتی است.
وی با اشاره به مهمترین برنامه­های بنیاد نخبگان استان اصفهان گفت: رویداد کارآفرینی هم ­نت و کار گروه­های حل مساله به صورت پایلوت در اصفهان تدوین و اجرا شد.
رئیس بنیاد نخبگان استان اصفهان با تشریح روند شکل گیری هم نت و مراحل اجرایی آن، ابراز امیدواری کرد که این رویداد به عنوان یک رویداد کارآفرینی بومی شده در کل کشور اجرا شود.
وی در مورد کارگروه های حل مساله نیز از تشکیل شش کارگروه در حوزه های مختلف خبر داد و گفت: یکی از کارگروه ها به نتیجه مطلوب نهایی رسیده است. 
رسول زرگرپور استاندار اصفهان نیز گفت: از راه اندازی و اجرای اینگونه برنامه ها در استان اصفهان استقبال و حمایت خواهیم کرد.
وی با ابراز رضایت از نتیجه طرح کارگروه حل مساله استان اصفهان، پیشنهاد برگزاری همایشی با حضور صنعتگران، شرکتهای بزرگ دولتی و خصوصی و اساتیدی که در این طرح موفق عمل کرده­اند را ارائه کرد.
معاون نوآوری و تجاری سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز در این جلسه با اشاره به برنامه ریزی برای توانمندسازی نخبگان در حل مسائل کشور گفت: در اصفهان می توان کارهای بزرگی در حوزه پزشکی و مهندسی انجام داد.
دکتر محمود شیخ زین الدین با اشاره به رویداد هم نت اظهار کرد: این رویداد باید به عنوان یک پیش شتاب دهنده عمل کند و پس از شکل گیری تیم ها، بقیه مسیر با همکاری پارکها و مراکز رشد ادامه یابد.

نظرات :
تا کنون نظری ثبت نشده است... اولین نفری باشید که نظر برای این موضوع ثبت می نماید

آخرین خبرها