دیتانیوز

اخبار به سبک داده ها

امروز
چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷
ساعت
۲۳:۲۹ ب.ظ
دیتانیوز
مسئول در قبال بروز بودن
دیتانیوز
مسئول انتشار حقایق
دیتانیوز
مسئول در آموزش

ورود کارت گرافیک GeForce GT 930 با قیمت 60 دلار به بازار

از شایعه تا واقعیت - طبق تازه‌ترین شایعات، انویدیا محصول جدید اما ارزان قیمتی را برای اوایل سال 2016 تدارک می‌بیند.
به نقل از: شهر سخت افزار

با اینکه پردازنده گرافیکی مجتمع لپ‌تاپ‌ها و حتی CPU کامپیوترهای رومیزی، برای بسیار از ما کافی هستند، اما واقعیت این است که داشتن یک کارت گرافیک مجزا، نه تنها امکان اجرای بازی‌ها را به شما می‌بخشد، بلکه تجربه شما از ویرایش تصاویر، تماشای ویدئوهای باکیفیت و حتی وبگردی را بهبود می‌بخشد. طبق تازه‌ترین شایعات، انویدیا محصول جدید اما ارزان قیمتی را برای اوایل سال 2016 تدارک می‌بیند.

از آنجایی که اغلب کارت‌های گرافیک مستقل، قیمت بالایی دارند، بسیاری از کاربران معمولی به پردازنده گرافیکی مجتمع بسنده می‌کنند، اما در این میان هستند کاربرانی که خواستار بهبود کارایی گرافیکی کامپیوتر‌هایشان، آنهم با صرف هزینه کمی هستند. اگر شما هم جزو این دست از کاربران هستید و خواهان کارایی بالا‌تر از پردازنده گرافیکی مجتمع هستید، ظاهراً انویدیا محصول ویژه‌ای برای شما دارد. 
طبق شایعات، انویدیا اوایل سال 2016 پردازنده گرافیکی رده پایین GeForce GT 930 را عرضه می‌کند. جالب‌تر آنکه، این محصول می‌تواند در چندین گونه مختلف و با پیکربندی‌های متفاوتی عرضه شود. آخرین محصول این چنینی انویدیا، GT 730 بود که در سه گونه عرضه شد، از این رو GeForce GT 930 جایگزینی تازه نفس برای کارت‌های ارزان قیمت GT 730 و GT 630 خواهد بود. 
هم اکنون آخرین معماری پردازنده گرافیکی انویدیا، Maxwell است و به گفته شایعات، حداقل یکی از گونه‌های GT 930 مبتنی بر نسل اول و یا دوم این معماری پر آوازه و بسیار موفق خواهد بود. از آنجایی که شایعات مروبط به این محصول در حال حاضر بسیار محدود هستند، از ذکر مشخصاتی که به این پردازنده گرافیکی نسبت داده می‌شود، صرف نظر می‌کنیم و منتظر خبرهای بعدی می‌مانیم. 
در هر حال اگر شایعات درست باشند، GeForce GT 930 یک انتخاب مناسب برای تماشای ویدئوهای 4K، کار با نرم افزارهای گرافیکی نظیر فتوشاپ، اجرای بازی‌های قدیمی برای کودکان و استفاده‌های معمول نظیر وب‌گری خواهد بود. احتمالاً این کارت نیازی به کانکتور تغذیه جداگانه نخواهد داشت. همین شایعات، قیمت کارت‌های مبتنی بر GT 930 را 60 دلار خوانده اند.

نظرات :
تا کنون نظری ثبت نشده است... اولین نفری باشید که نظر برای این موضوع ثبت می نماید

آخرین خبرها