دیتانیوز

اخبار به سبک داده ها

امروز
سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
ساعت
۲۲:۲۷ ب.ظ
دیتانیوز
مسئول در قبال بروز بودن
دیتانیوز
مسئول انتشار حقایق
دیتانیوز
مسئول در آموزش

10 دلیل برای انتخاب پارس آنلاین برای اینترنت پرسرعت

پارس آنلاین اولین و تنها ارائه دهنده اینترنت پرسرعت 16Mbps در ایران این ارزش افزوده به طور رایگان برای سرویس های حجمی با سرعت بالاتر از128Kbps فعال می باشد.
به نقل از: پارس آنلاین

گروه شرکت‌های پارس‌آنلاین، به عنوان بزرگ‌ترین مجموعه‌ی بخش خصوصی ارایه کننده‌ی خدمات دسترسی به اینترنت و برقراری ارتباط با شبکه‌های محلی و جهانی در ایران، توانسته است با بهره‌گیری از نیروهای کارآمد و متخصص خود و با ایجاد بزرگ‌ترین شبکه‌ی دسترسی به آخرین ابزارهای ارتباطی و اینترنتی، خدمات متنوع، کارساز و موثری را برای تمامی کاربران در سطح کشور فراهم سازد.
 
مهم‌ترین فعالیت‌ها و خدمات این گروه، ارایه‌ی راهکارهای متنوع برای دسترسی به اینترنت، مکالمه‌ی تلفن بین‌المللی، خدمات مرکز داده‌ها همچون میزبانی وب، اشتراک فضا، سرور اختصاصی و ... است.
 
خانواده‌ی بزرگ مشتریان گروه شرکت‌های پارس‌آنلاین را مجموعه‌ی یک میلیون نفری استفاده‌کنندگان از خدمات دسترسی به اینترنت از طریق شماره‌گیری تلفن (Dial up)، نزدیک به یک هزار سازمان و موسسه استفاده کننده از خدمات خاص پارس‌آنلاین برای شرکت‌ها و سازمان‌ها و ده‌ها هزار مشترک خدمات ADSL در سراسر کشور تشکیل می‌دهند. چه آن که تعداد اعضای این خانواده‌ی بزرگ طی سال‌های مختلف فعالیت این گروه، رشد بسیار چشم‌گیری داشته است و این روند فزاینده همچنان ادامه دارد.
 
عمده‌ترین بخش بازار اینترنت و خدمات تکمیلی آن در کشور (با فاصله‌ی بسیار قابل توجهی نسبت به شرکت‌های همکار) به گروه شرکت‌های پارس‌آنلاین تعلق دارد.
 
گروه شرکت‌های پارس‌آنلاین برای ارایه‌ی خدمات کارآمد و موثر به مشتریان خود، هم‌اکنون بالغ بر 700 نفر از مدیران و  نیروی انسانی متخصص و کارساز را در خود جای داده است.

مهمترین فعالیت های پارس آنلاین

اصلی‌ترین و مهم‌ترین فعالیت‌های گروه شرکت‌های پارس‌آنلاین را می‌توان به صورت موارد زیر برشمرد:


   ●   ارایه‌ی خدمات گسترده دسترسی به اینترنت برای عموم کاربران
   ●   ارایه خدمات برقراری ارتباط با شبکه‌های محلی و جهانی
   ●   ارایه‌ی خدمات اینترنت پرسرعت (ADSL) و خدمات تکمیلی آن
   ●   ارایه‌ی خدمات پهن‌باند
   ●   ارایه‌ی راهکارهای خاص اینترنت برای سازمان‌ها و موسسات
   ●   ارایه‌ی خدمات مکالمه تلفن بین‌المللی
   ●   ارایه‌ی خدمات میزبانی وب (Hosting)، اشتراک فضا (Co-Location) و سرور اختصاصی(Dedicated Server)
   ●   پشتیبانی فنی از کلیه‌ی خدمات ارتباطات دیتا
   ●   ارایه‌ی خدمات شبکه‌های پیشرفته 

 

ارزش ها و باورهای حاکم بر پارس آنلاین

 گروه شرکت‌های پارس‌آنلاین به عنوان اولین و بزرگ‌ترین مجموعه‌ی ارایه‌کننده‌ی خدمات اینترنت و دسترسی به شبکه‌های محلی و جهانی در ایران، ارایه‌ی خدمات کارساز به مشتریان و پاسخ‌گویی موثر به نیاز آنان را رکن اصلی توسعه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده است.
 
نگرش مشتری‌مداری حاکم بر فعالیت‌های گروه از همان ابتدای راه موجب شده است تا افزایش خوشنودی مشتریان، بهبود کیفیت محصولات و خدمات، نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارایه‌ی خدمات نوین، افزایش کارآیی خدمات پشتیبانی فنی و رقابت سالم و اصولی با رقیبان جزو مهم‌ترین اصول و ارزش‌های فعالیت‌های گروه شرکت‌های پارس‌آنلاین باشد. چه آن که، خدمت‌رسانی به جامعه و کمک به رشد و توسعه‌ی فرهنگ استفاده از اینترنت و دیگر ابزارهای نوین ارتباطی به عنوان شاخصی برای میزان رشد و توسعه‌ی کشور نیز همواره مورد توجه مدیران و کارکنان پارس‌آنلاین بوده است.

10 دلیل برای انتخاب پارس آنلاین

 

1- اینترنت پرسرعت 16Mbps

پارس آنلاین اولین و تنها ارائه دهنده اینترنت پرسرعت 16Mbps در ایران
این ارزش افزوده به طور رایگان برای سرویس های حجمی با سرعت بالاتر از128Kbps فعال می باشد.

 

2- مدیریت ترافیک

برای اولین بار در ایران تکنولوژی مدیریت ترافیک، جهت ارتقاء سطح کیفیت سرویس ها، برای تمامی کاربران پارس آنلاین به صورت رایگان فراهم شده است. مدیریت ترافیک با تشخیص کاربردهای مختلف اینترنتی، و با در نظر گرفتن حساسیت زمانی آنها، این کاربردها را اولویت بندی می کند. به این ترتیب شما همیشه و حتی در ساعات اوج مصرف استفاده از اینترنت پرسرعت، می توانید از یک اینترنت خوب لذت ببرید.

 

3- قرعه کشی ماهانه

۱۶ ام هر ماه میان تمامی کاربران اینترنت پرسرعت قرعه کشی انجام شده و هدایی به مشترکین تقدیم میگردد. برای شرکت در این قرعه کشی لازم به انجام هیچ فعالیت یا خریدی نیست، کافی است مشترک اینترنت پارس آنلاین باشید.

 

4- امکان جابجایی خط تلفن

نگران تغییر شماره و جابجایی منزل خود نباشید

در صورت تغییر مکان زندگی یا تغییر شماره، سرویس شما قطع نمی شود و در منزل جدید هم می توانید از خدمات پارس آنلاین بهره مند گردید. در صورتیکه پارس آنلاین امکان ارائه خدمات بر روی خط تلفن جدید شما را داشته باشد، قرارداد قبلی شما از بین نرفته و به سادگی میتوانید باقیمانده سرویس خود را به خط تلفن جدید خود منتقل کنید. در صورتیکه امکان ارائه خدمات از طرف پارس آنلاین وجود نداشته باشد، ما بقی وجه سرویس شما عودت داده خواهد شد.

 

5- شارژ اضطراری

در صورتیکه به دلیل اتمام مهلت قرارداد یا ظرفیت حجمی، اشتراک اینترنت شما به اتمام برسد و برای شارژ مجدد سرویس خود به سیستم های بانکی دسترسی نداشته باشید، می توانید اشتراک سرویس اینترنت پرسرعت خود را بصورت موقت (براي 5 روز و به همراه یک گیگا بایت حجم ترافیک) تمديد نماييد. پارس آنلاین این ویژگی را به عنوان اعتبار در اختیار کاربران خود قرار میدهد، زیرا روابط میان پارس آنلاین و مشترکین بر پایه اعتماد بنا نهاده شده است.

 

6- باشگاه مشتریان

مزایایی خاص برای تمامی مشترکین پارس آنلاین

فقط کافی است کاربر اینترنت پرسرعت پارس آنلاین باشید تا از تمامی خدمات و مزایای رایگان باشگاه مشتریان بهره مند شوید.

 

7- سایت رسانه های تصویری پارس آنلاین

tv.parsonline.com سایت رسانه های تصویری پارس آنلاین است که در آن می توانید به مشاهده انواع ویدیو ها با مضامین آموزشی، ورزشی، اخبار، سرگرمی و غیره بپردازید. این ویدیو ها به صورت رایگان از سوی تمام کاربران اینترنتی قابل مشاهده هستند، با توجه به اینکه این وب سایت در دیتاسنتر شرکت پارس آنلاین میزبانی می شود، مشترکین اینترنت پارس آنلاین با سرعت بسیار بالا میتوانند به تماشای برنامه های دلخواه خود بنشینند.

 

8- پشتیبانی 24 ساعته

پارس آنلاین تمام تلاش خود را می کنیم تا شما اینترنت خوب را تجربه کنید

شرکت پارس آنلاین در راستای بالا بردن رضایتمندی کاربران و فراتر رفتن ازمرزهای خدمات رسانی، امکان پشتیبانی 24 ساعته را برای تمامی مشترکین خود فراهم آورده و بخش صدای مشتریان پارس آنلاین آماده خدمت رسانی 24 ساعته جهت افزایش رضایت کاربران می باشد.

 

9- جشنواره های تمدید

باشگاه مشتریان تنها مزیتی نیست که پارس آنلاین به کاربران فعلی خود ارائه می کند. جشنواره هایی شامل تخفیفات ویژه، قرعه کشیها، تخفیف بر روی محصولات شرکای تجاری و مزایای متنوع دیگر نیز در سبد ارزش افزوده های ارائه شده به تمامی مشترکین پارس آنلاین قرار میگیرد.

 

10- روش های تمدید اینترنت پرسرعت

شرکت پارس آنلاین به منظور تسهیل در امر تمدید اشتراک سرویس اینترنت پرسرعت مشترکین، امکان تمدید اشتراک به وسیله فناوری های نوین از جمله تمدید آنلاین، تمدید از طریق ATM و تمدید از طریق تلفن همراه را فراهم آورده تا مشترکین بتوانند بدون نیاز به حضور فیزیکی در بانک، فروشگاه های پارس آنلاین و نمایندگان فروش این شرکت، در تمامی ساعات شبانه روز، بدون اتلاف وقت و به صورت آنی اشتراک +ADSL2 خود را تمدید نمایید.

نظرات :
علی رضایی[ ۳۰ به‍ ۱۳۹۷ ]
سرویس دهنده بسیار خوبی است، دو سال است که مشترک پارس هستم و از خدمات و سرعت آن بسیار راضی هستم...

آخرین خبرها