کد خبر: 132882 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۱۱-۱۴:۳۹ ارسال توسط : |
8 بازدید
پ

. جینا اوانز می‌گوید همه چیز از زمانی آغاز شدد که صبح از خواب بیدار شد و دید که حلقه نامزدی که همیشه در دست داشت نزدش نیست. او همه جا را گشت، اما حلقه خود را پیدا نکرد. . جالب است که خانم اوانز...

جینا اوانز می‌گوید همه چیز از زمانی آغاز شدد که صبح از خواب بیدار شد و دید که حلقه نامزدی که همیشه در دست داشت نزدش نیست. او همه جا را گشت، اما حلقه خود را پیدا نکرد.

جالب است که خانم اوانز می‌گوید در خواب دیده بود که حلقه نامزدی خود را بلعیده است و وقتی از خواب بیدار شد متوجه شد که حلقه اش مفقود شده است. حلقه او دارای یک الماس ۲.۴ قیراطی بود.

زن جوان حلقه نامزدی خود را در خواب بلعید! + عکس

این زن آمریکایی که اهل سن دیگو از کالیفرنیا است می‌گوید پس از بیدار شدن از خواب ساعت‌ها دنبال حلقه خود گشته بود، اما حلقه را نیافته و شک کرده که نکند واقعا حلقه را بلعیده است؛ بنابراین او پزشک مراجعه کرد و با آندسکوپی از طریق گلو مشخص شد که حلقه در روده خانم اوانز وارد شده است.

اوانز می‌گوید از این ماجرا به شدت شوکه شده و این نخستین باری است که یک رویای واقعی دیده. رویایی که اتفاقی که در آن رخ داده به واقعیت پیوسته است. این زوج قصد دارند در ماه مه سال ۲۰۲۰ ازدواج کنند.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top