کد خبر: 157663 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۸-۱۷:۴۵ ارسال توسط : |
5 بازدید
پ

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : برخورد یک دستگاه ون با یک دستگاه مینی بوس در محدوده پل دیوانیه واقع در ۶۰ کیلومتری شهر نجف منجر به مصدومیت ۲۳ نفر از زائران ایرانی شد که برای انتقال...

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : مصدومیت ۲۳ زائر ایرانی در تصادف ون و مینی‌بوس در ۶۰ کیلومتری نجف اشرف + اسامی مصدومان

برخورد یک دستگاه ون با یک دستگاه مینی بوس در محدوده پل دیوانیه واقع در ۶۰ کیلومتری شهر نجف منجر به مصدومیت ۲۳ نفر از زائران ایرانی شد که برای انتقال مصدومان به داخل کشور یک دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به بیمارستان جمهوری حله اعزام شده است.

 مرکز فرماندهی، کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر درباره حادثه برخورد یک دستگاه خودروی ون با یک دستگاه مینی بوس در محدوده پل دیوانیه واقع در ۶۰ کیلومتری شهر نجف اشرف، اعلام کرد: این حادثه منجر به مصدومیت ۲۳ تن از هموطنان زائر در مراسم اربعین شده است. در این حادثه چهار نفر از زائران حسینی در مراسم اربعین جان خود را از دست دادند.

براین اساس سرنشینان ون و مینی بوس از ساکنان شهرهای شیراز، مشهد، کرمان و بوشهر بوده و مصدومان در حال انتقال به مرز مهران برای ورود به کشور هستند.

بناربر اعلام سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر یک دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس برای انتقال مصدومان به داخل کشور به بیمارستان جمهوری حله اعزام شده است.

اسامی مصدومان حادثه برخورد ون و مینی بوس بدین شرح است:

-بهنام نصرت اله

-بهادر نصرت اله

-حبیبه ملکی

-سید علی موسوی

-معصومه تقی زاده

-زیبا الماس زاده

-مهدی ذورقی

-عاطفه نیک وان

-محمد نوروزی فرزند آقاجان

-فریبا نوروزی فرزند علی کاظم

-سپیده نوروزی فرزند محمد

-فاطمه نوروزی فرزند علی کاظم

-خلیل نوروزی فرزند کاکاخان

-ابراهیم نوروزی فرزند آقا جان

-محمد مومنی فرزند اکبر

-فاطمه سیف الدینی فرزند علی

-صدیقه ایزدی فرزند حسین

-زهرا مومنی فرزند محمد

-حسین مومنی فرزند محمد

-ماشاله جباری

-زهرا مهرابی

-فاطمه السادات حسینی

-رحیم محرابی

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top