کد خبر: 158254 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۸-۱۶:۲۱ ارسال توسط : |
4 بازدید
پ

به گزارش خبرنگار دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، مهدي دانشگر، رئیس ستاد عتبات عالیات صنعت آب كشور با بيان اينكه وزارت نیرو تامین آب و برق تمام مردم را در کشور بر عهده دارد، گفت: در ستاد هم...

توجه ويژه اي به مرز مهران داشته ايمبه گزارش خبرنگار دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، مهدي دانشگر، رئیس ستاد عتبات عالیات صنعت آب كشور با بيان اينكه وزارت نیرو تامین آب و برق تمام مردم را در کشور بر عهده دارد، گفت: در ستاد هم ما به جهت کمک به عزیزان ستاد عتبات عالیات و ستاد اربعین برآمدیم و از ناحیه شرکت مدیریت منابع آب کشور، اقدام به تامین آب زوار اربعین در مرز مهران، خسروی، شلمچه و چذابه کردیم.

او اضافه کرد: مدیریت منابع آب کشور مربوط به جمع آوری آب های جاری و نزولات جوی است که در حوزه کاری ما سد سازی در این راستا در مدیریت منابع آب انجام می شود، انتقال شبکه ها، چاه ها و آب های زیرزمینی در حوزه کاری ما است.


رئیس ستاد عتبات عالیات صنعت آب کشور خاطرنشان كرد: مشتریان ما کشاورزی، صنعت و بهداشت و آب و فاضلاب می باشند، شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور آب را از ما تحویل می گیرد و تصفیه می کند و تامین آب شرب مردم را انجام می دهد همچنين شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در ۲ بخش شهری و روستایی در کشور کار می کند.

دانشگر بيان كرد: با توجه به اینکه در مرز مهران بیش از ۶۰ درصد زوار از این مرز عبور می کنند ما مرزهای دیگرمان را مسئول ستاد گذاشتیم و به هیچ وجه مورد بی توجهی قرار نگرفته ولی خوب توجه ویژه ای را به مرز مهران داشتیم.

او تصريح كرد: در مرز مهران ۸ ایستگاه توزیع آب ثابت و ۱۲ ایستگاه سیار توزیع آب داریم. بیش از ۳ میلیون بطری آب ۵۰۰ سی سی را به محل اعزام کردیم و قرار است برای ازدحامی که در هنگام بازگشت زوار متصور است پذیرای آب از زوار شویم.

انتهاي پيام/

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top