کد خبر: 158256 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۱۶-۱۷:۴۹ ارسال توسط : |
3 بازدید
پ

به گزارش خبرنگار دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، آیت الله کاظم صدیقی، إمام جمعه موقت تهران با بیان اینکه امام حسین (ع) جلوه خدا و محضر جمال حق است، إظهار کرد: این ۱ کار بشری و انسانی نیست،...

یزید زمان استکبار آمریکا و الحاد اروپایی استبه گزارش خبرنگار دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، آیت الله کاظم صدیقی، إمام جمعه موقت تهران با بیان اینکه امام حسین (ع) جلوه خدا و محضر جمال حق است، إظهار کرد: این ۱ کار بشری و انسانی نیست، بلکه کاری الهی است، زیرا امام حسین (ع) جلوه خدا و محضر جمال حق است. این امام بزرگوار عطش تمام فطرت‌های سالم و تمام زیبایی‌ها است.

او ادامه داد: همان فطرتی که خدا را می‌خواهد، امام حسین (ع) را نیز می‌خواهد، زیرا آئینه تمام نمای خداوند، امام حسین (ع) است.

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه اگر مردم می‌دانستند اسراری در زیارت امام حسین (ع) است، از شوق شان جان می‌دادند؛ گفت: دل‌های بیقرار، زائران امام حسین (ع) را از خانه و کاشانه بیرون کرده است و در این اوضاع خاص عراق و با وجود احتمال خطرها، این عزیزان تمام چیز را به جان خریدند.

آیت الله صدیقی اضافه کرد: امام حسین دل زائران و عاشقان خود را برده است، زیرا کاری که امام حسین در صحرای کربلا کرد تا قیام قیامت خاموش فراموش نخواهد شد و خون بهای امام حسین (ع) آمدن امام عصر (عج) است. این رویش‌ها و زیارت ها، امام زمان را دعوت کنند و روز (day) به روز (day) بر محبان این امام عزیز اضافه کرده می‌شود.

او با اشاره به اینکه پیاده روی بزرگ اربعین، گفت: زائران عزیز به سوی امام حسین (ع) می‌روند تا پیام از خود گذشتگی، تحمل، صبر و استقامت و اینکه شب‌ها پارسا و عاشق باشند و روز‌ها مجاهد و در کارزار با دشمنان بشریت باشند را به جهانیان صادر کنند.


بیشتر بخوانید: پیاده روی اربعین قطعا ۱ حرکت سیاسی مهم است


امام جمعه موقت تهران یادآور شد: امروز (today) یزید زمان استکبار آمریکا و الحاد اروپایی است و مسلم زمان امام حسین (ع)، رهبر عزیز است و ان شالله امام عصر (عج) پرچم را از دست ایشان تحویل می‌گیرد.

انتهای پیام/

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top