کد خبر: 163471 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۲۳-۰۷:۲۷ ارسال توسط : |
30 بازدید
پ

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :. . شاید نویسندگان سوپرنچرال در سال 2005 تصور نمی کردند که قرار است یکی از پربیننده ترین سریالهای ۱ دهه بعد را شروع کنند. سریالی که این روزها وارد پانزدهمین و...

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

نویسنده سریال «سوپر نچرال»: پایان سریال ناامید کننده نیست

شاید نویسندگان سوپرنچرال در سال 2005 تصور نمی کردند که قرار است یکی از پربیننده ترین سریالهای ۱ دهه بعد را شروع کنند. سریالی که این روزها وارد پانزدهمین و به عبارتی آخرین فصل خود شده و قرار است از سرنوشت برادران وینچستر پرده برداری شود.

به گزارش سرویس خواندنی های انتخاب، اندرو دب نویسنده سریال سوپرنچرال در مصاحبه ای با کولیدر درباره فصل نهایی سریال سوپرنچرال(که در حال پخش است) صحبت هایی جالب کرده است. او در بخشی از این مصاحبه گفته هیچ ۱ از فصل ها به اندازه فصل آخر به تیم نویسندگان فشار وارد نکرده است.

نویسنده سریال «سوپر نچرال» گفت: پایان سریال ناامید کننده نیست

دب مدعی شده که برای نوشتن هیچ قسمتی از قبل برنامه ریزی نکرده بود و اغلب اتفاقات مهم سریال به شکل خلق الساعه به ذهنش رسیده اند. وی تاکید کرده بدون شک فصل فعلی فصل پایانی است و در نتیجه بسیاری از سوالات بینندگان به پاسخ می رسد. وی با توجه به سوال این سوال ک آیا هر ۲ کاراکتر سریال جان می بازند یا یکی از آنها نیز گفت: " درست است که ما برای پایان سریال ۱ برنامه ویژه داریم اما (but) هنوز نمی دانیم قرار است فردی از کاراکترهای اصلی حذف شود یا خیر. "

البته این نویسنده تاکید کرده که پایان سریال را به شکلی زیبا تمام می کند و با عواطف بینندگان بازی نمی کند. درواقع پایان این سریال ناامید کننده نخواهد بود.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top