کد خبر: 193240 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۲۳-۰۶:۴۵ ارسال توسط : |
5 بازدید
پ

رئیس کمیته شهرسازی شورای شهر تهران مطرح کرد؛. به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، زهرا نژادبهرام رئیس کمیته شهرسازی شورای شهر تهران در آیین گرامیداشت روز (day) جهانی...

رئیس کمیته شهرسازی شورای شهر تهران مطرح کرد؛

نباید تنها به محله‌های آسیب پذیر توجه داشت/ ماجرای احداث ۲ بیمارستان در ۱ خیابان ۱۰ متریبه گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، زهرا نژادبهرام رئیس کمیته شهرسازی شورای شهر تهران در آیین گرامیداشت روز (day) جهانی شهرسازی با اشاره به اینکه این نکته که در دور تازه فعالیت مدیریت شهری ۲ کارگروه تشکیل شد، اظهار کرد: یکی از کارگروه‌های تشکیل شده کارگروه شهرسازی بود که در تمام شورایاری‌های محلات نیز تشکیل و در آن افراد نخبه بر اساس خرد جمعی برنامه ریزی و تصمیم گیری کنند.

رئیس کمیته شهرسازی شورای شهر تهران ادامه داد: ما نباید تنها به محله‌های دارای آسیب اجتماعی و شهری توجه نماییم، زیرا مناطقی مانند منطقه ۵ نیز وجود دارد که در ۱ خیابان ۱۰ متری ۲ بیمارستان که خود معضلات بسیاری را ایجاد کرده وجود دارد که توانستیم با مشارکت شهروندان و همکاری مدیریت شهری اقدام‌های خوبی در آن منطقه انجام دهیم.

نژادبهرام بیان کرد: اگر در منطقه‌ای به ظاهر مشکل اجتماعی و آسیب خاصی وجود نداشته باشد ما باید در آنجا ورود نماییم و با برنامه‌ریزی‌های مشخص تغییراتی را در جهت بهبود شرایط آن ایجاد نماییم.

او با اشاره به اینکه منشور حقوق شهروندی تصریح کرد: منشور حقوق شهروندی ۴ سرفصل دارد، اما در این سرفصل‌ها به حقوق عمومی پرداخته نشده است.

رئیس کمیته شهرسازی شورای شهر تهران گفت: نکته اول این است که افراد تأثیرگذار در هر محله پایتخت باید بتوانند تصمیم گیری‌های مهمی داشته باشند و ما باید به این نکته توجه نماییم که زمانی اقدام‌های ما تأثیرگذار است که از خرد جمعی استفاده نماییم.

انتهای پیام/

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top