کد خبر: 193758 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۱۶-۱۷:۳۶ ارسال توسط : |
13 بازدید
پ

شاهزاده «اندرو» فزرند ملکه انگلیس روز (day) شنبه برای اولین بار به‌طور علنی اعتراف کرد از دوستی با «جفری اپستین» قاچاقچی دختران زیر سن قانونی و یکی از دوستان قدیمی رئیس‌جمهور آمریکا، پشیمان...

شاهزاده «اندرو» فزرند ملکه انگلیس روز (day) شنبه برای اولین بار به‌طور علنی اعتراف کرد از دوستی با «جفری اپستین» قاچاقچی دختران زیر سن قانونی و یکی از دوستان قدیمی رئیس‌جمهور آمریکا، پشیمان است.

اندرو در مصاحبه با شبکه «بی‌بی‌سی» درباره دوستی با اپستین پس از متهم شدن او به قاچاق انسان با مقاصد جنسی گفت: «من با او (اپستین) دوست ماندم و بعد از آن هر روز (day) خودم را سرزنش کردم که به‌عنوان عضو خانواده سلطنتی که باید بالاترین استاندارد‌ها و رفتار‌ها را داشته باشد، موجب سرافکندگی [این خانواده]شدم. به همین سادگی».

این شاهزاده انگلیسی توضیح داد فکر می‌کرده که دوستی با اپستین کاری «مفتخرانه و صحیح» است.

در ادامه مجری بی‌بی‌سی پرسید که آیا داشتن رابطه با دختری ۱۷ ساله به نام «ویرجینیا گیفر» را به یاد می‌آورد که در سال ۲۰۰۱ در کلوب شبانه «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا در لندن و از طریق اپستین با او آشنا شده بود؟

اندرو پاسخ داد: «در خصوص ملاقات با این خانم هیچ چیزی به خاطر نمی‌آورم».

این در حالی است که چندی پیش، پس از مرگ مشکوک اپستین، رسانه‌های مختلف عکس شاهزاده اندرو و ویرجینیا را منتشر کردند.

کاخ «باکینگهام» پیش‌تر ادعا‌های پیرامون شاهزاده اندرو را «غلط و بی‌پایه» توصیف کرد و بیان داشت: «هرگونه ادعا درخصوص روابط ناسالم دوک یورک با افراد زیر سن قانونی به‌طور قطع نادرست است».

اپستین در تاریخ ششم جولای (پانزدهم تیر ماه) بوسیله پلیس (police) فدرال آمریکا به اتهام قاچاق و فروش انسان و ایجاد شبکه وسیعی از باند ارائه دختران زیر سن قانونی جهت سوءاستفاده‌های جنسی بازداشت شد. با اینکه جلسه محاکمه وی در دادگاه، با خودکشی وی دیگر برگزار نشد، اما اپستین در صورت مجرم شناخته شدن از سوی قاضی به حبس تا ۴۵ سال محکوم می‌شد.

جسد بی‌جان اپستین ۱۹ مردادماه در حالی که ملحفه‌ای به دور گردن وی پیچیده شده بود، پیدا شد. بعد از اینکه تلاش‌های پزشکان زندان برای احیای وی به نتیجه نرسید، اپستین به بیمارستانی محلی منتقل گردید، اما مشخص شد چند ساعتی است که ایست قلبی کرده است و جان خود را از دست داده است.

چند روز (day) پیش ۱ پاتولوژیست آمریکایی که در کالبدشکافی اپستین شرکت داشت اعلام کرد که در تجربه کاری ۵۰ ساله خود، چنین زخم‌هایی را در موارد حلق‌آویز شدن، مشاهده نکرده است و «حلق‌آویز شدن، موجب چنین شکستگی‌هایی در استخوان‌ها نمی‌شود، اما قتل موجب چنین چیزی می‌شود».

«پال گوسار» نماینده جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان آمریکا نیز ۲ روز (day) پیش (۲۳ آبان) ظرف چند ساعت ۲۳ توییت پشت سر هم منتشر کرد به ظاهر ارتباطی با قتل اپستین نداشته و همگی صرفاً در انتقاد از تلاش دموکرات‌ها برای استیضاح ترامپ بودند. اما زمانی که حروف اول این ۲۳ توییت در کنار هم قرار می‌گیرند، این عبارت به وجود می‌آید: «Epstein didn’t kill himself» به این معنی که «اپستین خودش را نکشت».

پیش از این ترامپ هم تلویحاً از احتمال قتل این دوست قدیمی خود در سلول زندان صحبت کرده است. وی «بیل کلینتون» رئیس‌جمهور اسبق آمریکا را به دست داشتن در این قتل متهم کرده است.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top