کد خبر: 194253 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۲۳-۰۵:۵۴ ارسال توسط : |
8 بازدید
پ

. به گزارش گروه ورزشی دیتانیوز با نقل خبرگزاری میزان و با نقل قول از میرشاد ماجدی، رییس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال عنوان کرد: در روز‌های اخیر و بعد از بازی تیم ملی مقابل عراق، نکات مختلفی از سوی...

به گزارش گروه ورزشی دیتانیوز با نقل خبرگزاری میزان و با نقل قول از میرشاد ماجدی، رییس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال عنوان کرد: در روز‌های اخیر و بعد از بازی تیم ملی مقابل عراق، نکات مختلفی از سوی کارشناسان و پیشکسوتان و مردم علاقمند مطرح شده است که به نظرم قابل ارزیابی است. حتما هم فدراسیون فوتبال شنونده این مطالب هست تا در نهایت از تمام ظرفیت‌ها برای کمک به تیم ملی فوتبال کشورمان استفاده شود.

وی ادامه داد: من می‌خواهم اینجا ۱ واقعیت مهم را بگویم. فدراسیون در این شرایط خاص اقتصادی حقیقتا در حوزه زیرساخت و ساختار‌ها کار‌های بزرگی کرده است. من خودم افتخار پوشیدن پیراهن تیم ملی در تمام رده‌ها را داشتم و پس از آن مسولیت‌هایی اجرایی مستقیم را تجربه کردم. اینجا به صراحت می‌گویم که ما در سال‌ های (years) گذشته چنین امکانات و برنامه‌های لجستیکی را کمتر تجربه کردیم.

عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال اضافه کرد: برد و باخت در تمام تیم‌های ملی دنیا وجود دارد. اگر در شکست باقی بمانیم، مفهوم ریشه‌ای و حقیقی فوتبال از دست می‌رود. فوتبال معنایش پویایی و سیالیت است و زندگی ادامه دارد. در ۱ جمله اگر بخواهیم این شکست را ببنیم و تمام چیز را به یک‌باره زیر سوال ببریم خودزنی کرده ایم. به‌صورت کلی، در هنگام برد تمام چیز خوب است، ولی خوب در باخت انتقاد‌ها شروع می‌شود که این هم طبیعی است. اینکه گفته می‌شود فدراسیون باید پاسخگو باشد که روشن است و فدراسیون همیشه در شرایط سخت پاسخگو بوده است. در برد هست که تمام حضور می دارند و همین که کمتر از ۱۲ ساعت بعد از بازی عراق فدراسیون عذرخواهی کرد کار بسیار درستی بود و نشان داد در کنار مردم حضور دارد.

این پیشکسوت فوتبال اضافه کرد: بازی‌هایی که در بهار سال آینده در استادیوم آزادی داریم بدون شک امتیاز بزرگی برای تیم ملی است. ۳ بازی خانگی که مجبوریم ۹ امتیاز را در تهران را حفظ نماییم. در این مدت، فدراسیون حتما دیدگاه‌های ارزشمند جامعه فوتبال و انتظارات مردم را به اطلاع سرمربی تیم ملی هم خواهد رساند تا تیم ملی بتواند با آمادگی کامل در ۴ بازی دور برگشت به میدان برود. از یاد نبریم تیم ملی مال مردم است و این مردم بوده اند که در مقاطع خاص نقش یار دوازدهم را به خوبی ایفا کردند. تیم ملی در سال ۱۳۹۹ با حضور هزاران ایرانی عاشق در ورزشگاه آزادی به مرحله بعد صعود خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

هشدار فدراسیون فوتبال درباره کلاس‌های مربیگری غیرقانونی

انتهای پیام/

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top