کد خبر: 194608 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۱۴-۰۳:۳۳ ارسال توسط : |
5 بازدید
پ

خبرگزاری میزان- صرف دید از اثرات اقتصادی و اجتماعی تصمیم اتخاذ شده در خصوص اصلاح قیمت بنزین که عواید حاصل از آن تماما به ۱۸ میلیون خانوار کمتر برخوردار پرداخت می‌شود، اقدامات تحریک آمیز و موج سواری...

خبرگزاری میزان- صرف دید از اثرات اقتصادی و اجتماعی تصمیم اتخاذ شده در خصوص اصلاح قیمت بنزین که عواید حاصل از آن تماما به ۱۸ میلیون خانوار کمتر برخوردار پرداخت می‌شود، اقدامات تحریک آمیز و موج سواری ضد انقلاب از این رخداد موضوع بسیار مهمی است که هوشیاری بیشتر مردم، مسئولین و نیرو‌های خدوم مسئول ایجاد امنیت و نظم در کشور را طلب می‌کند.
بنزین، تحریم و جنگ موج چهارمی/ راهبرد نظام سلطه برای مقابله با ایران (IRAN) چه می باشد؟به گزارش گروه سیاسی دیتانیوز با نقل خبرگزاری میزان با نقل قول از نورنیوز، به فاصله کوتاهی پس از اعلام اصلاح قیمت بنزین در بامداد روز (day) جمعه ۲۴ آبان ماه، بلافاصله رسانه‌های وابسته به نظام سلطه به ویژه «بی بی سی فارسی»، «ایران اینترنشنال» و «من و تو» با گمانه زنی در خصوص شروع اعتراضات گسترده مردمی برای مخالفت با این تصمیم، تلاش گسترده و کم سابقه‌ای را برای ایجاد تحریک و التهاب در فضای افکار عمومی ایران (IRAN) شروع کردند.

علاوه بر این، اکانت‌های توییتری وابسته به جریان نفاق و سایر گروه‌های ضدانقلاب خارج نشین نیز با انتشار اخبار و گزارش‌های تحریک آمیز، مردم را به حضور در خیابانها، آتش زدن پمپ بنزین‌ها و درگیری با ماموران انتظامی فراخواندند.

صرف دید از اثرات اقتصادی و اجتماعی تصمیم اتخاذ شده در خصوص اصلاح قیمت بنزین که عواید حاصل از آن تماما به ۱۸ میلیون خانوار کمتر برخوردار پرداخت می‌شود، اقدامات تحریک آمیز و موج سواری ضد انقلاب از این رخداد موضوع بسیار مهمی است که هوشیاری بیشتر مردم، مسئولین و نیرو‌های خدوم مسئول ایجاد امنیت و نظم در کشور را طلب می‌کند.

شکل گیری برخی تجمعات محدود معترضین در چند شهر در استان‌های جنوبی که در پاره‌ای موارد با درگیری میان معترضین و نیرو‌های انتظامی همراه بود و بزرگنمایی این رخداد‌ها از سوی رسانه‌های ضدانقلاب نشان می‌دهد که دشمن به ایجاد بحران داخلی در ایران (IRAN) امید زیادی بسته و تلاش می‌کند با بهره گیری از الگو‌های مشابه اعتراضات اقتصادی در لبنان و عراق، ناامنی و بی ثباتی را به کشور تحمیل نماید.

ناکامی آمریکا و متحدین غربی و منطقه‌ای این کشور در بهره گیری از سلاح تحریم‌های ظالمانه و پیشبرد «راهبرد فشار حداکثری»، موجب شده تا استفاده از روش‌های «جنگ موج چهارمی» برای ایجاد خستگی اجتماعی و فرسایش تدریجی در جامعه ایران (IRAN) در دستور کار کاخ سفید قرار بگیرد.

تلاش برای سازمان دهی مجازی گروه‌های معترض به وضعیت معیشتی برای ناامن سازی زیست جاری مردم و ایجاد اختلال در ساز و کار‌های خدمت رسانی که موجب افزایش نارضایتی می‌شود از جمله روش‌هایی است که در پیگیری راهبرد «ایجاد خستگی اجتماعی و فرسایش تدریجی» دنبال می‌شود.

کشته سازی از میان معترضین و نیرو‌های حافظ نظم در کشور و بهره گیری از آن برای تصاعد موج سازی رسانه‌ای نیز از روش‌هایی است که به عنوان مکمل این راهبرد برای افزایش شکاف میان حاکمیت و ملت دنبال می‌شود.

اگرچه جامعه ایران (IRAN) به دلیل هوشمندی مردم و تدبیر حاکمیت برآمده از اراده و خواست ملت، به هیچ وجه بستر آماده‌ای برای پیاده سازی این راهبرد نبوده و نخواهد بود، لیکن توجه کافی به ضرورت‌های تنظیم روابط میان حاکمیت و ملت از الزامات غیر قابل اجتناب عبور مدبرانه از چالش‌های اجتماعی و اقتصادی پیش رو و جلوگیری از ایجاد هرگونه روزنه برای بهره برداری دشمنان است.

انتهای پیام/

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top