کد خبر: 194736 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۲۵-۲۳:۲۱ ارسال توسط : |
6 بازدید
پ

پرویز پرستویی به نقد فیلم مطرب در "برنامه هفت" واکنش نشان داد.به گزارش صبحانه،پرویز پرستویی به نقد فیلم مطرب در "برنامه هفت" واکنش نشان داد.. پرستویی روز (day) گذشته در صفحه اینستاگرامش نوشت:...

پرویز پرستویی به نقد فیلم مطرب در "برنامه هفت" واکنش نشان داد.

به گزارش صبحانه،پرویز پرستویی به نقد فیلم مطرب در "برنامه هفت" واکنش نشان داد.

پرستویی روز (day) گذشته در صفحه اینستاگرامش نوشت:

هموطنان عزیز
دیشب ،مثلا در ۱ برنامه سینمایی بنام (هفت)که متعلق به صدا و سیمای جمهوری اسلامی است،و بودجه آن از بیت المال تامین میشود،یعنی از خود شما عزیزان،ورئیس صدا و سیمایش را نیز مقام رهبری انتخاب میکنند،و ایشان همیشه در بیاناتشان ازکلمات، شان و منزلت و احترام به مردم استفاده میکنند،مردم انقلابی ،مردم شهید داده و جانباز و مدافع نظام ،حال ۳ منتقد[...] ،مردم یا بهتر بگویم تماشاچیان فیلم مطرب را که از هر طیف و طبقه ،از مردم عادی گرفته تا روشنفکر و خانواده شهید و ...(به استناد کامنت ها و فیلم های موجود از مخاطبین)را لمپن و بی فرهنگ خطاب می کنند.

متاسفانه ما جماعت سینمایی همیشه به فحش و ناسزا و تهمت شنیدن عادت داریم از ماست که برماست تا بلا سرخودمان نیاید دست به کاری نمی زنیم ،ولی هیچوقت حاضر نمی شویم به مردم لقب لمپن و بی فرهنگ بدهیم و اگر پیش بیاید جانمان را برای مردم میدهیم و خود را خادم مردم میدانیم...چرا باید در چنین شرایطی ، مردمی را که با این تمام مشکلات دست و پنجه نرم میکنند و ساعاتی را باخانواده شان انتخاب میکنند به دیدن این فیلم بروند ،لمپن و بی فرهنگ خطاب نماییم .

بنده از مسئولین برتر این نظام میخواهم که تذکری به رئیس صدا و سیما داده شود، که ۹ به خاطر ما، بلکه اجازه به خودشان ندهند مردم را لمپن و بی فرهنگ خطاب کنند.وبااین جماعت مثلا بافرهنگ و دانای کل برخورد کنند،این ها ادعا میکنند کارشان نقد کردن است،کجای دنیا نقد یعنی فحاشی و توهین.

بنده از طرف خودم و کل گروه (مطرب) از شما مردم عزیز بخاطر توهینی که از جانب این[...]به شما شده پوزش میخواهم .

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top