کد خبر: 202210 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۰۴-۱۸:۰۳ ارسال توسط : |
14 بازدید
پ

کمتر از ۱ سال از تعطیلی برنامه پربیننده و محبوب نود با اجرای عادل فردوسی پور می‌گذرد که سایت پربیننده این برنامه نیز از دسترس خارج شده است.. به گزارش تابناک ورزشی، وبسایت برنامه نود که در دوران پخش...

کمتر از ۱ سال از تعطیلی برنامه پربیننده و محبوب نود با اجرای عادل فردوسی پور می‌گذرد که سایت پربیننده این برنامه نیز از دسترس خارج شده است.

به گزارش تابناک ورزشی، وبسایت برنامه نود که در دوران پخش این برنامه، طرفداران بسیاری داشت و در کنار انتشار ویدئو‌ها و تصویرها و مطالب این برنامه، گزارش‌های مختلفی نیز از متن و حاشیه فوتبال و حتی برخی رشته‌های دیگر منتشر می‌کرد و با توجه به تبلیغ گویشی بوسیله مجری پرمخاطب برنامه، بیننده زیادی هم جذب کرده بود، در ۲ روز (day) گذشته با مشکلی عجیب روبرو شده است که به دید نمی‌رسد تنها مربوط به مسایل فنی باشد.

با اینحال و در حالی که بعد از پایان قطع سراسری اینترنت کشور، سایت برنامه نود قابل دسترسی نبود، برخی مدیران این سایت همچنان امیدوارند که موانع، تنها از بخش فنی باشد و مخالفان مجوز انسداد سایت را نگرفته باشند. 

هشت ماه بعد از تعطیلی فردوسی پور، سایت برنامه نود هم غیرفعال شد

سایت برنامه نود که گروهی از نویسندگان و خبرنگاران و عکاسان مرتبط با برنامه نود در آن کار می‌کردند، طی مدت فعالیت خود به مرجعی برای خبر‌های مختلف، مطالب آماری جالب، نتایج و گزارش‌های فوتبال داخلی و خارجی تبدیل شده بود، اما بسته شدن ناگهانی این سایت پرسش‌های زیادی را در ذهن مخاطبان سایت ایجاد کرده است و باعث بیکاری قشر زحمتکشی از خبرنگاران و نویسندگان ورزشی کشور خواهد شد. گروه زیادی از بینندگان ثابت برنامه نود هنوز از طریق سایت ارتباط خود را با برنامه نود حفظ کرده بودند، اما اتفاق اخیر، آخرین نشانه‌ها از برنامه‌ای که بیست سال مهمان خانه مردم بود، را از بین برده است.

عده‌ای در داخل سازمان صداوسیما که همچنان بر طبل مخالفت با عادل فردوسی پور می‌کوبند، مدعی بودند حالا که برنامه نود تعطیل شده است، چه ضرورتی دارد سایت متعلق به این برنامه به کارش ادامه دهد! بهرحال باید منتظر ماند و دید آیا مشکل سایت برنامه نود «فنی یا مدیریتی» حل می شود یا اینکه این آدرس اینترنتی هم به سرنوشت برنامه پرمخاطب نود که بار‌ها برنده جایزه پربیننده‌ترین برنامه صداوسیما تبدیل شده بود، دچار می‌شود.

چندماه قبل به موازات انتشار گزارش هایی هماهنگ علیه گردانندگان این سایت برسر مسایل مالی و سودهای حاصل از این رسانه، که با اطلاعاتی ۹ چندان منطقی و بازی با اعداد و ارقام حاصل شده بود، سعی شد بطور غیرمستقیم مسوولیتی متوجه تهیه کننده معروف برنامه نود شود اما حالا در صورت تداوم قطع ارتباط این سایت با مخاطبان، بنظر می رسد یکی از آخرین سنگرهای فردوسی پور با دوستدارانش نیز ازسوی مخالفانش فتح شده باشد.

Image result for ‫فردوسی پور در کنار بچه های سایت برنامه نود‬‎

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top