تجاوز مداوم مرد رمال به دختر خواهرزنش!

تجاوز مداوم مرد رمال به دختر خواهرزنش!

آفتاب‌‌نیوز :

متهم که در شعبه ۱۲ دادگاه کیفری استان تهران محاکمه می‌شد، گفت: خانواده همسرش به او تهمت زده‌اند. این مرد ادعا کرد، چون همسرش خودرو می‌خواست و برایش نخریده است، چنین اتهامی را به او وارد کرده‌اند.

دختر ۱۷ ساله‌ای که شاکی پرونده است، در ابتدای جلسه رسیدگی به این پرونده گفت: من دانش‌آموز بودم و خیلی دغدغه امتحان و آزمون دانشگاه را داشتم. متهم که شوهرخاله‌ام است، به من گفت: جن‌گیری و رمالی بلد است. او در فامیل هم کار‌هایی می‌کرد که ما تعجب می‌کردیم و تمام فامیل فکر می‌کردند او واقعا با ماوراء‌الطبیعه ارتباطی دارد. وقتی به من پیشنهاد داد کمکم می‌کند که بتوانم از طریق جن‌گیری در آزمون‌هایم موفق شوم، حرفش را باور کردم. او یک‌بار گفت: قرصی از سقف به زمین می‌افتد واقعا این اتفاق افتاد و من هم فکر کردم حرف‌هایش درست است. او به من گفت: ما باید با هم ارتباط داشته باشیم تا بتواند در من نفوذ کند و کاری انجام بدهد که در کارهایم موفق شوم. من این پیشنهاد را قبول نکردم، مدتی بعد زنگ زد و گفت: اگر پیش من نیایی جن‌ها گفته‌اند تا ۱ ساعت دیگر پدر و مادرت را می‌کشند و اجساد آن‌ها را تکه‌تکه کنند. من از ترسم رفتم و او من را مورد آزار قرار داد. وقتی مقاومت کردم من را کتک زد و موهایم را کشید.

تجاوز مداوم مرد رمال به دختر خواهرزنش!

شاکی ادامه داد: این مرد یک‌بار دیگر هم به همین ترتیب من را تهدید کرد و آزار داد. دچار افسردگی شدید شدم و تصمیم به خودکشی گرفتم. وقتی می‌خواستم خودکشی کنم، مادرم فهمید من هم موضوع را برایش گفتم. مادر و پدرم شوهرخاله‌ام را به خانه مادربزرگم کشاندند. او گفت: قبول دارم رابطه‌ای بین ما بوده، اما دخترتان خودش خواسته است. خاله‌ام که از شنیدن این حرف ناراحت شد، شکایت کرد و تصمیم گرفت از شوهرش جدا شود. من هم مدتی است تحت دید روان‌پزشک هستم و درخواست مجازات دارم. سپس متهم در جایگاه قرار گرفت.

او گفت: این اتهام را قبول ندارم، این حرف‌ها دروغ است؛ خانواده زنم می‌خواستند من برای زنم ماشین بخرم و، چون نخریدم، این‌طور به من تهمت زدند. این حرف‌ها دروغ است، من آدم زحمت‌کشی هستم. در این هنگام قاضی گفت: اقوامت تأیید کردند برایشان جادوگری می‌کردی و ورد می‌نوشتی و رمالی و جن‌گیری می‌کردی آیا این را که مدعی جن‌گیری هستی هم تکذیب می‌کنی؟

متهم گفت: من این حرف‌ها را قبول ندارم. من با این دختر کاری نداشتم، او دروغ می‌گوید. قضات با پایان جلسه دادگاه برای صدور رأی وارد شور شدند.

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.
در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.


گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

روی خط خبر

پربحث ترین ها

دوستان ما