کد خبر: 213391 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۱۱-۰۸:۵۱ ارسال توسط : |
11 بازدید
پ

خبرگزاری میزان- مریم راهی نویسنده کتاب «ابژه لاو»، این مجموعه را با روایتی جایگزین مقدمه و با عنوان گفت‌وگوی «پیامبراکرم(ص)» و انسان شروع می‌کند و در آن خبر از چرایی و چگونگی اعطای نعمت رؤیا به...

خبرگزاری میزان- مریم راهی نویسنده کتاب «ابژه لاو»، این مجموعه را با روایتی جایگزین مقدمه و با عنوان گفت‌وگوی «پیامبراکرم(ص)» و انسان شروع می‌کند و در آن خبر از چرایی و چگونگی اعطای نعمت رؤیا به انسان سخن می‌آورد.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی دیتانیوز با نقل خبرگزاری میزان، کتاب «ابژه لاو» شامل یازده داستان کوتاه است که بوسیله «انتشارات نیستان» منتشر شده است، مریم راهی نویسنده کتاب «ابژه لاو»، این مجموعه را با روایتی جایگزین مقدمه و با عنوان گفت‌وگوی «پیامبراکرم(ص)» و انسان شروع می‌کند و در آن خبر از چرایی و چگونگی اعطای نعمت رؤیا به انسان سخن می‌آورد.

  • بیشتر بخوانید:
  • برای مطالعه معرفی تازه‌های نشر انتشارات نیستان اینجا کلیک کنید

کتاب اُبژه لاو منتشر شد

رؤیایی که به او کمک می‌کند تا بتواند بسیاری از آنچه را که در زندگی و زیست زمینی خود امکان تحقق برایش فراهم نمی‌بیند را مشاهده و باور صادقه کند، وی در ادامه، جهان داستانی خود را با آثاری در فضای خیال‌انگیز و وهم‌آلود پیش می‌برد. 

داستان تماس تلفنی مشکوک زنی با مردی که او را با خود به دنیای خیالی و وهم‌انگیز می‌برد و مرزی زیبا میان خیال و واقعیت را در داستان ترسیم می‌کند. راهی تجربه و توانایی خود در داستان‌نویسی در فضایی که خیال لازمه آن بوده است را در جانمایه این داستان‌ها گنجانده است و موفق به خلق داستان‌هایی شده است که هم بی‌بهره از سادگی نیستند و هم بهره‌مند از نثری شاعرانه و در عین‌حال خیال‌انگیزبوده را به مخاطب تقدیم می‌کند. 

انتهای پیام/

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top