کد خبر: 213406 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۸-۱۶:۴۹ ارسال توسط : |
13 بازدید
پ

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز مدعی شد تیمش در دیدار خارج از خانه مقابل پارس جنوبی جم به دنبال ۳ امتیاز بوده است.. به گزارش وبسایت نود و با نقل قول از تسنیم، رسول خطیبی پس از تساوی ۱ - ۱ تیمش...

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز مدعی شد تیمش در دیدار خارج از خانه مقابل پارس جنوبی جم به دنبال ۳ امتیاز بوده است.

به گزارش وبسایت نود و با نقل قول از تسنیم، رسول خطیبی پس از تساوی ۱ - ۱ تیمش مقابل پارس جنوبی جم اظهار داشت: با وجود اینکه در طول هفته گذشته روی ضربات ایستگاهی کار کرده بودیم، حریف به گل رسید، اما در ادامه تمام آمارها دست تیم ما بود. فکر می‌کنم ما می‌توانستیم ۳ امتیاز را بگیریم و برای ۳ امتیاز هم آمده بودیم، ولی خوب همین که برگشتیم و توانستیم جبران نماییم از تمام ممنونم. فکر می‌کنم هواداران هم از کیفیت بازی راضی بودند. به نظرم موقعیت‌های ما بیشتر از حریف بود. این بازی هم برای ما تمام شد و امیدوارم همین روند را به لحاظ کیفیت بازی ادامه دهیم.

وی با توجه به سوال سؤالی در مور قضاوت سیدوحید کاظمی در این بازی گفت: قرار شده در مورد داوری حرف نزنیم. فکر می‌کنم کاظمی با اینکه می‌توانست در یکی ۲ صحنه به ما کارت ندهد، اما یکی از بهترین داورهاست و امروز (today) هم قضاوت خوبی داشت.

سرمربی تیم ماشین‌سازی با توجه به سوال سؤالی درباره مشکلات مالی تیم پارس جنوبی و اینکه ماشین‌سازی تیم خصوصی به حساب می‌آید، گفت: نباید تیم‌هایی که در لیگ برتر کار کنند این مشکلات را داشته باشند. امیدوارم این مشکلات در هیچ‌کدام از تیم‌ها نباشد. ما هم مشکل داریم. به طور کلی از تیم اول تا تیم آخر لیگ تمام مشکل می دارند، ولی خوب ما تمرکزمان را روی این موضوع نگذاشتیم. همان‌طور که گفتم مشکل وجود دارد، ولی خوب با بازیکنان و کادرفنی صحبت کردیم و قرار شده تمرکزمان روی فوتبال باشد و سعی نماییم به حاشیه‌ها و مشکلات توجه نداشته باشیم. به همین خاطر است که بازیکنان با تمام وجود کار کنند و این شادابی تیم‌مان نشأت گرفته از این است که سعی می‌کنیم به مسائل فنی نگاه نماییم.

خطیبی در ادامه گفت: خدا را شکر نمایید اعضای تیم‌ شما تا به اینجا 30 درصد از قراردادشان را گرفته‌اند، ولی خوب ما خیلی کمتر پول گرفتیم، اما همان‌طور که گفتم فکرمان روی مسائل فنی است.

وی درباره تقویت تیمش در فصل نقل‌وانتقالات گفت: با جذب یکی ۲ بازیکن تیم‌مان را تقویت می‌کنیم. باید ۲ هفته باقیمانده را پشت سر بگذاریم و بعد بنشینیم و صحبت نماییم. تغییرات زیادی نداریم، ولی خوب حداقل ۲  یا ۳ نفر به تیم اضافه می‌کنیم، چون در لیست‌مان جای خالی هم داریم.

1870

تسنیم

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top