رییسی: شبکه ملی اطلاعات را به شدت دنبال خواهیم کرد

رییسی: شبکه ملی اطلاعات را به شدت دنبال خواهیم کرد

به گزارش اقتصادآنلاین با نقل قول از ایسنا، حجت الاسلام رییسی امروز (today) (چهارشنبه) در اصفهان اظهار کرد: چیزی که رهبری برای ما در گام دوم انقلاب ترسیم کرده‌اند این است که به عدالت نزدیک شویم.

وی اضافه کرد: احساس مسئولیت حس مبارکی است، فردی که در جامعه به معروف و منکر حساس نباشد، مرده محسوب می‌شود. 

وی گفت: امروز (today) به عنوان ۱ مسئول، از این تمام احساس رضایتی که به دستگاه محترم قضایی وجود دارد، خوشحالم. این باید به عنوان ۱ فرصت تلقی شود. بخش محترم قضایی کنترل کیفیت است، اگر ساختارهای فسادآور اصلاح شود و دستگاه‌ها وظایف خود را انجام دهند، کمتر به دستگاه محترم قضایی ایراد وارد می شود.

وی گفت: امروز حضور شما، توطئه ایجاد ناامنی در کشور بوسیله بدخواهان را نقش بر آب کرد و امروز (today) کشور ما در مقابل این توطئه امن است.

رئیسی گفت: باید در این راه خطرپذیر بود و احساس مسئولیت کرد. از شاخصه اصفهان، شهدای عالی قدر می باشند که برای جهان اسلام درخشش می دارند و نشان صدق را همراه خود می دارند و هیچ زمان نباید شهید و شهادت، ایثار و از خودگذشتگی و مجاهدت کمرنگ شود.

رئیسی گفت: مرتب تاکید می نمایید باید بر احیای حقوق عامه احساس مسئولیت شود، امام (ره) به مردم نگاه تشریفاتی نداشت، اگر می‌گفت میزان رای (vote) ملت است، عمیقا معتقد بود. امروز (today) به عنوان ۱ مسئول، از این تمام احساس رضایتی که به دستگاه محترم قضایی وجود دارد، خوشحالم و این باید به عنوان ۱ فرصت تلقی شود.

رییس قوه قضاییه گفت: این نکته درست است، شبکه ملی اگر فعال شود بسیاری از مسائل را حل می‌کند، شبکه ملی اطلاعات یکی از اهدافی است که به شدت دنبال خواهیم کرد و یکی از ضرورت‌های جدی کشور است.

وی اظهار کرد: پرچمی را که رهبری برداشته‌اند،  ظیفه داریم پای این پرچم بایستیم و ایستادگی را پیشه نماییم. امروز (today) مسئله مبارزه (fight) با ناهنجاری‌ها و فساد یکی از مهمترین مسائل جامعه است.

ربیس قوه قضاییه ادامه داد: هم در اصلاح ساختارهای فسادزا، هم در اصلاح قوانین و مقررات و هم برای برخورد با متخلفان باید کار عملی کرد.

وی تصریح کرد: حتما بدانید، ملامت ملامت‌گران و حاشیه‌سازی‌های دشمن ما را از میدان به در نخواهد کرد. امروز (today) حضور شما، توطئه ایجاد ناامنی در کشور بوسیله بدخواهان را نقش بر آب کرد و امروز (today) کشور ما در مقابل این توطئه در امنیت قرار دارد و نباید فراموش کرد هم باید به خواست مردم توجه نماییم.

رییسی گفت: هم با اغتشاشگران برابر قانون برخورد می‌کنیم و هم نسبت به مسئله مردم، باید توجه کرد. نباید بگذاریم سفره مردم خالی بماند. در ۱ کلام از حقوق مردم کوتاه نخواهیم آمد.

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.
در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.


گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

روی خط خبر

پربحث ترین ها

دوستان ما