کد خبر: 213591 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۸-۱۳:۱۸ ارسال توسط : |
3 بازدید
پ

 سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع بسیجیان ناحیه مقاومت جماران با بیان اینکه ما ۱ تاریخ فشرده، پر از سختی و در عین حال سرشار از پیروزی را پشت سر گذاشته‌ایم، اظهار...

 سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع بسیجیان ناحیه مقاومت جماران با بیان اینکه ما ۱ تاریخ فشرده، پر از سختی و در عین حال سرشار از پیروزی را پشت سر گذاشته‌ایم، اظهار داشت: ما در لحظه‌های سخت سیلی‌های ما حکم به دشمنان زدیم و آن‌ها را خیلی عقب راندیم و طواغیت امروز (today) در دست ما عاجز شده اند.

به گزارش فارس، وی با بیان اینکه دشمنان در عین حال منتظر فرصت‌ها می باشند و با تمام ابزار‌ها به صحنه آمده‌اند که اقتصاد ما را فلج و مردم ما را از نظام جدا کنند، اضافه کرد: آن‌ها می‌خواهند راه جهاد را بر روی ما ببندند، دست‌های ما را در محیط‌های بیرونی و اتصال ما را با جهان اسلام قطع کنند تا در نهایت ما را تسلیم کنند، اما در تمام این آرزو‌ها شکست خوردند.

سرلشکر سلامی ادامه داد: ما افسردگی و پژمردگی را در چهره و در گفتمان دشمنان می‌بینیم، ما همیشه آن‌ها را رصد می‌کنیم، ما فراز‌های آخر این مبارزه (fight) را داریم طی می‌کنیم و خیلی از طناب‌های خیمه این‌ها را قطع کردیم، تنها عمود مرکزی باقی مانده که به آن هم نزدیک شدیم.

فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه اغتشاشات اخیر در سطح کشور، عنوان کرد: دشمنان از فرصت ۱ حادثه در کشور ما می‌خواستند استفاده کنند، ولی خوب آنچنان غافلگیر شدند که به اغما رفتند، یعنی فهمیدند ایران (IRAN) سرزمینی نیست که با هیچ سناریو و سیاستی قابل تکان خوردن باشد؛ این استحکام ظاهر شد و مردم مثل خورشید درخشیدند.

وی با بیان اینکه ما توان شکستن هر قدرتی را داریم، اما دنبال جنگ و آغازگر آن نیستیم، اظهار داشت: چهل سال است دشمنان در حال سقوط می باشند و تحقیر شده اند، اما در نقطه مقابل ما در حال پیشروی می باشیم و کار‌هایی را انجام می‌دهیم که قبلا نمی‌کردیم.

سرلشکر سلامی با اشاره به اینکه بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص لزوم تقویت پایگاه‌های بسیج، عنوان کرد: پایگاه دیگر ۱ نقطه نیست، بلکه ۱ سپاه پاسداران کامل و کوچک است و شاید بزرگتر از ۱ سپاه باشد واقعا چرا که افراد آن بلند فکر کنند و فتنه و کید دشمن را می‌شناسند.

فرمانده کل سپاه ادامه داد: نمی‌شود سلسله مراتبی به بسیج نگاه کرد، ۱ بسیجی آرمانش با آرمان رهبر معظم انقلاب یکی است؛ آرزو‌ها سلسله مراتبی نیست، تمام ما هدفمان یکی است و در سطح هدف و وظیفه و آرمان در ۱ سطح می باشیم.

وی با بیان اینکه جوانان رویش‌های زیبای انقلاب می باشند، اضافه کرد: در روزگاری که طوفان سهمگینی از ابتذال شروع به وزیدن گرفته، تمام می‌دانند جوانانی که در این طوفان مسیر خدا را انتخاب کنند، چه قیمتی می دارند.

سرلشکر سلامی خطاب به بسیجیان، گفت: نمی‌شود بسیجی را با موشک حتی مقایسه کرد، ۱ تار موی بسیجی به اندازه تمام موشک‌هایی است که ما انباشته کردیم، هرچند به اندازه مو‌های زیبای سر شما موشک داریم. ما به شما تکیه می‌کنیم، ولی خوب به موشک تکیه نمی‌کنیم، هرچند آن‌ها را هم به اندازه کافی داریم و به وقتش هم شلیک می‌کنیم.

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه پایگاه‌های بسیج باید تقویت شوند و این امر رهبر ماست، اذعان کرد: پایگاه را باید محل حل تمام معضلات نماییم؛ از پایگاه‌ها باید بیرون برویم و به میان مردم رفت، در محله‌ای که پایگاه هست، فقیر، معتاد و بیمار صعب العلاجی که به داد آن نرسیده باشیم نباید وجود داشته باشد.

وی در پایان با بیان اینکه به این نتیجه رسیده‌ایم که بسیج باید بیرق دار حل معضلات مردم باشد، گفت: بسیج می‌تواند مردم را در کمک به مردم بسیج کند. بسیج نقطه مرکزی جاذبه الهی است که باید ریشه‌هایش در قلب مردم جای بگیرد.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top