کد خبر: 213650 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۱۴-۰۳:۲۴ ارسال توسط : |
2 بازدید
پ

خبرگزاری فارس: برانکو ایوانکوویچ این روزها سوژه اصلی فوتبالدوستان است، شایعه حضور وی روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران (IRAN) و اتفاقات پیرامون وی و باشگاه پرسپولیس باعث شده تا وی در اعلام کرد و گو با...

خبرگزاری فارس: برانکو ایوانکوویچ این روزها سوژه اصلی فوتبالدوستان است، شایعه حضور وی روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران (IRAN) و اتفاقات پیرامون وی و باشگاه پرسپولیس باعث شده تا وی در اعلام کرد و گو با خبرنگار ورزشی دیتانیوز با نقل خبرگزاری فارس به مسائلی که در این زمینه ها مطرح شده پاسخ بدهد.

متن گفت‌و‌گوی برانکو را در زیر بخوانید:

طی روزهای اخیر شایعات زیادی مطرح شده که محمد حسن انصاری فرد با شما برای هدایت پرسپولیس تماس گرفته است. آیا این موضوع صحت دارد؟

خیر. اصلا چنین چیزی نیست.این موضوع شایعه است.

پیش از این هم انتشار عکس‌های شما با سفیر کرواسی این شایعه را ایجاد کرد که برای هدایت تیم ملی ایران (IRAN) این ملاقات انجام شده است...

همانطور که قبلا هم گفتم در آن نشست برای حل مشکلم با پرسپولیس صحبت کردیم. سفیر از دوستان من است و سالها است با هم ارتباط داریم. او در آن نشست اعلام کرد با اختیاراتی که دارد برای حل مشکلم با پرسپولیس اقدام خواهد کرد.

پس آن دیدار تنها برای حل مشکل شما با پرسپولیس بود...

همینطور است.

این روزها بحث حضور شما در تیم ملی ایران (IRAN) هم داغ است. آیا اگر پیشنهادی در این زمینه شود قبول می‌کنید؟

تا جایی که من می‌دانم مارک ویلموتس هنوز سرمربی تیم ملی ایران (IRAN) است.

شایعات زیادی مبنی بر فسخ قرارداد مربی کنونی تیم ملی مطرح شده و حتی شاید این موضوع به زودی رخ دهد. در آن صورت آیا هدایت تیم ملی را قبول می کنید؟

من نمی‌توانم در حال حاضر به این سوال شما جواب بدهم. تیم ملی ایران (IRAN) تیم بسیار خوبی است و بازیکنان ایران (IRAN) برای هر مربی در دنیا جالب توجه می باشند. معتقدم تیم ملی ایران (IRAN) تیمی است که می تواند باز هم نتیجه بگیرد و به موفقیت برسد.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top