کد خبر: 213683 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۱۱-۰۸:۱۳ ارسال توسط : |
7 بازدید
پ

نخست‌وزیر اسرائیل آشوب‌های منطقه را فرصتی برای اعمال فشار علیه ایران (IRAN) توصیف کرده است.. به گزارش فارس، «بنیامین نتانیاهو»، نخست‌وزیر اسرائیل قبل از دیدار با «مایک پامپئو»، وزیر امور خارجه...

نتانیاهو: تحریم‌ها علیه ایران (IRAN) اثرگذار بوده/ آمریکا می‌خواهد گام‌های بیشتری بردارد

نخست‌وزیر اسرائیل آشوب‌های منطقه را فرصتی برای اعمال فشار علیه ایران (IRAN) توصیف کرده است.

به گزارش فارس، «بنیامین نتانیاهو»، نخست‌وزیر اسرائیل قبل از دیدار با «مایک پامپئو»، وزیر امور خارجه آمریکا آشوب‌های فعلی در منطقه را فرصتی برای اعمال فشار بر ایران (IRAN) خواند.

به نویسندگی روز نامه (newspaper) هاآرتص نتانیاهو گفته «اعتراضات» در عراق، لبنان و ایران (IRAN) فرصتی برای «افزایش فشار» بر ایران (IRAN) است.

نخست‌وزیر اسرائیل برای دیدار با پامپئو به پرتقال سفر کرده است. منابع خبری گزارش داده‌اند او در این دیدار خواستار افزایش فشارها بر ایران (IRAN) خواهد شد.

او قبل از دیدار با پامپئو مدعی شده که تحریم‌ها علیه ایران (IRAN) اثرگذار بوده و او از وزیر خارجه آمریکا می‌خواهد گام‌های بیشتری بردارد.

پامپئو گفت: «فکر می‌کنم رئیس‌جمهور ترامپ فشار و تحریم سهمگینی به ایران (IRAN) آورده است.»

وی گفت: «شاهد تلو تلو خوردن امپراطوری ایران (IRAN) می باشیم. شاهد تظاهرات در هران، بغداد و بیروت می باشیم. مهم است که این فشار علیه تجاوزگری ایران (IRAN) را افزایش دهیم.»

اسرائیل به عنوان تنها می دارنده سلاح‌های هسته‌ای در منطقه غرب آسیا، ایران (IRAN) را به تلاش برای دستیابی به این سلاح‌ها متهم کرده است.

ترامپ بعد از تبلیغات نتانیاهو اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۹۷ به مشارکت آمریکا در برجام پایان داد و تحریم‌ها علیه ایران (IRAN) را از سر گرفت.

کارشناسان و تحلیلگران غربی و حتی گزارش‌های داخلی دولت ترامپ بارها اذعان کرده‌اند این تحریم‌ها به تغییراتی که رئیس‌جمهور آمریکا خواستار آن بوده دست پیدا نکرده است.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top