کد خبر: 213691 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۱۴-۰۵:۳۱ ارسال توسط : |
4 بازدید
پ

«هادی غفاری» روز (day) چهارشنبه در حاشیه نام نویسی داوطلبان دور یازدهم مجلس شورای اسلامی گفت: از حوزه انتخابیه تهران برای ثبت نام به ستاد انتخاباتی وزارت کشور مراجعه کردم.. غفاری در گفت‌وگو با ایرنا...

«هادی غفاری» روز (day) چهارشنبه در حاشیه نام نویسی داوطلبان دور یازدهم مجلس شورای اسلامی گفت: از حوزه انتخابیه تهران برای ثبت نام به ستاد انتخاباتی وزارت کشور مراجعه کردم.

غفاری در گفت‌وگو با ایرنا درباره ضرورت حضور خود در مجلس یازدهم بیان کرد: تا دیروز مصمم نبودم. دیروز، دیشب و امروز (today) دوستان فراوانی اصرار کردند طوری که از تماس خسته شدم و گوشی را خاموش کردم.

این نماینده ادوار مجلسی اولویت نخست خود را وضع معیشت مردم عنوان و تصریح کرد: حرف اول نظام اسلامی معیشت مردم است و اینکه مردم سالم، بدون دغدغه و در آرامش باشند و به لحاظ زندگی شخصی شان دلهره نداشته باشند.

غفاری درعین حال اضافه کرد: البته استقلال مردم و کشور و هر آنچه در قانون اساسی است را قبول دارم، اما امروز (today) بیشترین دغدغه جامعه ما معیشت مردم است.

وی درباره اینکه آیا مجلس یازدهم می‌تواند مشکل معیشت مردم را رفع کند، گفت: با صراحت بگویم اگر مجلس آدم‌های شجاع با تحصیلات بالا و خوش سابقه داشته باشد و مهمتر از تمام اینکه "زیرشان به لحاظ مالی اخلاقی خیس نباشد" یقینا خواهند توانست.

این نماینده ادوار مجلس با تاکید بر شفافیت هزینه‌های انتخاباتی، اضافه کرد: حتما این کار را خواهم کرد و تا دینار آخر را به مردم خواهم گفت. با همسرم که همراه و همگام من است امروز (today) صبح صحبت کردم و قرار شد هزینه‌های انتخاباتی را به طور کامل حتی اگر ۱ ریال خرج کرده باشم به اطلاع مردم برسانم که این پول را از کجا آورده ام.

غفاری اصل جوان گرایی را هم قبول دارد به شرط آنکه شعار ندهیم و قصدمان زدودن متفکران نباشد.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و نخستین میان دوره‌ای پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری روز (day) جمعه دوم اسفند امسال برگزار می‌شود و مردم در ۲۰۸ حوزه انتخابیه ۲۹۰ نماینده خود را در بهارستان و در ۵ حوزه انتخابیه ۷ نماینده خود را در مجلس خبرگان انتخاب کنند.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top