کد خبر: 213812 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۸-۱۱:۵۶ ارسال توسط : |
106 بازدید
پ

پانزده آذر تولد سید بشیر حسینی، از چهره‌های شناخته شده فرهنگی و دانشگاهی کشور است. دکتر بشیر حسینی در اولین سری برنامه عصر تازه به عنوان داور حضور داشت و با همان برنامه نیز معروف شد.. . ستاره | سرویس...

پانزده آذر تولد سید بشیر حسینی، از چهره‌های شناخته شده فرهنگی و دانشگاهی کشور است. دکتر بشیر حسینی در اولین سری برنامه عصر تازه به عنوان داور حضور داشت و با همان برنامه نیز معروف شد.

چهره ها و افراد مشهور متولد 15 آذر


ستاره | سرویس چهره‌ها - در اولین سری برنامه عصر جدید، سید بشیر حسینی به عنوان داور حضور داشت و در این مدت شوخی‌های فراوانی با او شد (واکنش سید بشیر حسینی با دیدن بدلش). 

چهره ها و افراد مشهور متولد پانزده آذر

در ادامه خلاصه‌ای از زندگی شخصی و حرفه‌ای دکتر سید بشیر حسینی را خواهید خواند و با این چهره معروف بیشتر آشنا خواهید شد.


بشیر حسینی

چهره ها و افراد مشهور متولد 15 آذر


سید بشیر حسینی چهره ناشناسی که با برنامه عصر تازه به شهرت رسید متولد ۱۵ آذر ۱۳۶۰ است. این داور عصر تازه که تحصیلات حوزوی سطح ۲ دارد، دارای مدرک فوق‌لیسانس حقوق و دکترای فرهنگ و ‏ارتباطات از دانشگاه امام صادق نیز هست. او برای مقطع تحصیلی دهم کتاب «فکر و سواد رسانه‌ای» را نویسندگی است و تالیفات دیگری نیز همچون کتاب‌های «ماه عسل مجردها»، «لایک ممنوع» و «۱۵۰ هشتگ نهضت سواد رسانه‌ای» از او به انتشار رسیده است.

حضور متفاوت بشیر حسینی در کنار امین حیایی، رویا نونهالی و آریا عظیمی نژاد در برنامه عصر تازه خیلی زود او را به ۱ چهره پر حاشیه بدل کرد. نظرات متفاوتش به عنوان داور مثل نظری که درباره پانتومیم داده بود و حواشی مربوط به آن، بسیاری را بر آن داشت تا فعالیت‌های گذشته‌اش را نیز زیر ذره بین بگذارند. ویدیویی که اظهار دید جالب او را درباره لذت دیدن فوتبال نشان می‌داد، یکی از این نمونه هاست! نظری که درباره فیلتر شدن شبکه های اجتماعی اظهار داشته جالب توجه است. سید بشیر حسینی حالا به عنوان ۱ چهره تلویزیونی مطرح است. او متاهل است و ۳ فرزند دارد. ۲ پسر به نام‌های مسیحا و امیرمهدی و ۱ دختر به نام محیاسادات.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top