کد خبر: 213840 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۸-۱۶:۲۴ ارسال توسط : |
7 بازدید
پ

خبرگزاری میزان- فوق تخصص جراح قلب و عروق تهران گفت: در حوزه جراحی قبل با تمام امکانات تمام جراحی‌های مختلف قلب را در سطح کشور انجام می‌دهیم، ولی خوب چالش عمده ما گران بودن تجهیزات مصرفیمان است که...

خبرگزاری میزان- فوق تخصص جراح قلب و عروق تهران گفت: در حوزه جراحی قبل با تمام امکانات تمام جراحی‌های مختلف قلب را در سطح کشور انجام می‌دهیم، ولی خوب چالش عمده ما گران بودن تجهیزات مصرفیمان است که حتما باید برای آن راهکاری اساسی سنجیده شود تا بتوان با خیال راحت به خدمات رسانی به مریض‌ها پرداخت.

محمدحسن ناصری، فوق تخصص جراح قلب و عروق تهران در اعلام کرد وگو با خبرنگار گروه جامعه دیتانیوز با نقل خبرگزاری میزان، با توجه به سوال این سوال که هم اکنون بزرگترین چالش در حوزه جراحی‌های قلب در کشور چه می باشد؟ گفت: در حوزه جراحی قبل با تمام امکانات تمام جراحی‌های مختلف قلب را در سطح کشور انجام می‌دهیم، ولی خوب چالش عمده ما گران بودن تجهیزات مصرفیمان است که حتما باید برای آن راهکاری اساسی سنجیده شود تا بتوان با خیال راحت به خدمات رسانی به مریض‌ها پرداخت.

هزینه ۱ عمل قلب در کشور با بیمه تکمیلی ۷ تا ۸ میلیون

وی در ادامه درباره هزینه ۱ عمل قلب در کشور بیان کرد: هزینه عمل قلب امروز (today) با توجه به وضعیت بیمه‌ها در بیمارستان‌های دولتی صفر می‌شود و کسانی که از بیمه تکمیلی استفاده کنند با ۷ تا ۸ میلیون تومان می‌توانند ۱ عمل سنگین قلب را انجام دهند.

این فوق تخصص قلب و عروق در ادامه درباره جایگاه ایران (IRAN) در حوزه عمل‌های قلب اضافه کرد: جراحان قلب در کشور ما همگی صاحب عنوان و مقام می باشند و در بین سایر کشور‌ها جایگاه خوبی داریم و کار‌های بزرگی در سطح کشوری و بین المللی انجام می‌دهند.

ناصری در ادامه اضافه کرد: ولی خوب علی رغم جایگاه خوبمان به دلیل تحریم‌ها هم اکنون محدود شده ایم و تحت فشار می باشیم و در ابعادی همچون ارتباطات خارجی، چاپ مقالات، رفتن به کنگره‌های بین المللی و ویزا با مشکل رو به رو می باشیم.

انتهای پیام/

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top