کد خبر: 215752 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۰۹-۱۰:۳۱ ارسال توسط : |
3 بازدید
پ

البته مزدک میرزایی به انتخاب خودش به شبکه ماهواره‌ای مهاجرت کرد، اما دست کم خیلی از مردم انتظار داشتند که شرایط برای حضور فردوسی‌پور مهیا شود که این موضوع به سرانجام نرسیده است. بعد از آن‌ها...

البته مزدک میرزایی به انتخاب خودش به شبکه ماهواره‌ای مهاجرت کرد، اما دست کم خیلی از مردم انتظار داشتند که شرایط برای حضور فردوسی‌پور مهیا شود که این موضوع به سرانجام نرسیده است. بعد از آن‌ها محمدرضا احمدی جایگاه بهتری درمیان گزارشگران دارد و محبوبیت او در بین فوتبال دوستان قابل‌توجه است. اما این گزارشگر اخیرا خود را وارد چالش عجیبی کرده که آینده کاری او را مبهم کرده است.

به گزارش دنیای اقتصاد، ماجرا از این قرار است که وی پنج‌شنبه شب (night) برای بازی استقلال با شهرخودرو که در استادیوم آزادی برگزار شد انتخاب شده بود، اما پس از پایان این بازی، ویدئویی از شوخی فوتبالی و کری‌خوانی او با یکی از همکاران استقلالی‌اش در فضای مجازی منتشر شد که این گزارشگر در آن برای تیم استقلال از لفظ نامناسبی استفاده کرده است. این موضوع باعث شد هواداران این باشگاه در فضای مجازی به انتقاد از احمدی بپردازند و از او انتظار عذرخواهی داشته باشند. هرچند آنچه از این ویدئو برداشت می‌شد نشان از ۱ شوخی معمولی و رایج بین اهالی فوتبال داشت، ولی خوب در نهایت این گزارشگر دیروز با متنی که در شبکه اجتماعی‌اش منتشر شد سعی کرد از هواداران استقلال و بازیکنان این تیم دلجویی کند. او در این متن تاکید کرده صرفا قصد ۱ شوخی فوتبالی را داشته و قصد توهین نداشته است.

احمدی در ادامه متذکرشده خیلی از بازیکنان فعلی و قدیمی این تیم از دوستان صمیمی او می باشند تا با این کار درصدد کاهش هجمه‌ها علیه خود و لطمه نخوردن به شرایط کاری‌اش در رسانه ملی برآید. با این حال بعید نیست که محمدرضا احمدی به‌خاطر این شوخی دست کم تا مدتی از گزارش فوتبال محروم شود. حداقل تا زمانی که آب‌ها از آسیا بیفتد و ماجرا به بوته فراموشی سپرده شود. در حال حاضر بدیهی است که اگر او برای بازی‌های استقلال انتخاب شود صدای تماشاگران متعصب این تیم در بیاید و اگر برای بازی‌های پرسپولیس انتخاب شود جو علیه او خواهد بود؛ چراکه به رنگی بودن متهم خواهد شد.

این در شرایطی است که مدتی پیش نیز شایعه‌ای منتشر شد که احمدی در بازی تیم ملی ایران (IRAN) و کامبوج که در استادیوم آزادی برگزار شده بود هنگام تشویق عادل فردوسی‌پور بوسیله تماشاگران، سکوت کرده تا صدای تماشاگران به گوش بینندگان تلویزیونی برسد و به همین دلیل ممنوع‌الکار شده است. موضوعی که البته احمدی بعد از چند هفته کم کاری آن را تکذیب و تاکید کرده بود که به مسافرت رفته است. البته مشابه این اتفاق چند سال پیش برای علی ضیا مجری تلویزیون نیز به‌وجود آمد و او نیز بعد از مدتی عدم فعالیت مجبور به عذرخواهی شد. حالا با این شرایط می‌توان گفت: احمدی بعد از عادل و مزدک به نوعی «خودسوزی» ناخواسته کرده است.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
آخرین اخبار :فناوری و ارتباطات

خواص درمانی مویز

۱۳۹۹/۰۷/۰۹-۱۰:۱۰
ارسال توسط :

دلار پایین آمد

۱۳۹۹/۰۷/۰۹-۱۰:۱۰
ارسال توسط :

وجود ۸ میلیون سالمند در کشور

۱۳۹۹/۰۷/۰۹-۰۹:۳۰
ارسال توسط :
Scroll to Top