کد خبر: 216265 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۱۹-۰۷:۲۵ ارسال توسط : |
13 بازدید
پ

گزینه جدی سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران (IRAN) گفت: هرچیزی ممکن است در آینده رخ بدهد اما تا این لحظه بازهم تاکید می کنم هیچ صحبتی با مسئولان فدراسیون فوتبال نداشته ام.. برانکو ایوانکوویچ  در خصوص...

گزینه تازه سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران: تمام چیزممکن است

گزینه جدی سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران (IRAN) گفت: هرچیزی ممکن است در آینده رخ بدهد اما تا این لحظه بازهم تاکید می کنم هیچ صحبتی با مسئولان فدراسیون فوتبال نداشته ام.

برانکو ایوانکوویچ  در خصوص آخرین صحبت های صورت گرفته مبنی بر انتخاب وی به عنوان جاشنین مارک ویلموتس در تیم ملی فوتبال ایران (IRAN) گفت: صحبت های آقای تاج در مصاحبه ای که با تلویزیون داشت را دیدم. بخشی از صحبت های ایشان که مربوط به من بود را باید بگویم که هنوز چیزی مشخص نیست. من هیچ جلسه ای با آقای تاج و سایر مسئولان فدراسیون فوتبال نداشته ام.

وی درباره فسخ قرارداد مارک ویلموتس با تیم ملی فوتبال ایران (IRAN) اضافه کرد: من چیزی درباره جزئیات این موضوع نمی دانم. تنها شنیده ام که ویلموتس از تیم ملی ایران (IRAN) رفت. شاید او دوست نداشت که مربیگری اش را در ایران (IRAN) ادامه دهد. به هر حال تیم ملی فوتبال ایران (IRAN) یکی از بهترین و بزرگترین تیم های آسیاست که اکنون در شرایط سختی قرار دارد.

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با توجه به سوال پرسش دوباره خبرنگار مهر درباره احتمال حضورش روی نیمکت تیم ملی تصریح کرد: من تا این لحظه هیچ جلسه یا صحبتی با آقای تاج و مسئولان فدراسیون فوتبال نداشتم. باید درباره تیم ملی فوتبال ایران (IRAN) تاکید کنم که این تیم یکی از بهترین های آسیاست و در شرایط فعلی اش کمی خاص است. قطعا درباره بازیکنان تیم ملی و این تیم باید اعلام کرد که تیم خیلی خوبی دارید.

وی درباره نشست اخیر خود با سفیر ایران (IRAN) در زاگرب کرواسی تاکید کرد: او یکی از دوستان صمیمی من است. درباره مشکلات موجود برای پرسپولیس صحبت کردم. سفیر شما در کرواسی نشان داده به فکر حل مشکلات است.

برانکو درباره اینکه آیا مشکل با پرسپولیس همچنان پابرجاست اضافه کرد: بله! هیچ چیز فعلا تغییر نکرده است ولی خوب هر اتفاقی ممکن است رخ دهد.

وی در پایان این گفتگو بار دیگر با توجه به سوال این سوال که منتظر حضورتان در تهران برای تیم ملی ایران (IRAN) باید بود گفت: من نمی دانم! واقعا چیزی نمی توانم بگویم. صحبتی با مسئولان فدراسیون نداشته ام. اما تمام چیز ممکن است.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top