کد خبر: 217344 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۱۹-۰۶:۳۷ ارسال توسط : |
10 بازدید
پ

سه فیلم سینمایی «تیغ و ترمه»، «بیست و ۳ نفر» و «جان‌دار» از چهارشنبه ۲۰ آذر در سینماهای کشور اکران می‌شوند.به گزارش صبحانه،سه فیلم سینمایی «تیغ و ترمه»، «بیست و ۳ نفر» و «جان‌دار» از چهارشنبه ۲۰...

سه فیلم سینمایی «تیغ و ترمه»، «بیست و ۳ نفر» و «جان‌دار» از چهارشنبه ۲۰ آذر در سینماهای کشور اکران می‌شوند.

به گزارش صبحانه،سه فیلم سینمایی «تیغ و ترمه»، «بیست و ۳ نفر» و «جان‌دار» از چهارشنبه ۲۰ آذر در سینماهای کشور اکران می‌شوند.

غلامرضا فرجی، سخنگوی شورای صنفی نمایش درباره مصوبات جلسه امروز (today) (یکشنبه ۱۷ آذر) این شورا گفت: «قرارداد فیلم سینمایی «تیغ و ترمه» به کارگردانی کیومرث پوراحمد در گروه آستارا ثبت شد و این فیلم از چهارشنبه، بیستم آذر اکران می‌شود و نمایش فیلم «معکوس» در ۱ سالن دیگر آستارا ادامه خواهد داشت.»

او اضافه کرد: «قرارداد فیلم «زیر نظر» مجید صالحی نیز در گروه سینمایی آستارا بعد از «تیغ و ترمه» ثبت شده است.»

به گفته او نمایش فیلم «ماجرای نیمروز، رد خون» محمد حسین مهدویان با توجه به کف فروش در سینما آزادی طبق آیین نامه می‌تواند تا ۳ هفته دیگر ادامه داشته باشد، اما بر اساس درخواست توزیع کننده فیلم «جان‌دار»، تهیه کننده «ماجرای نیمروز، ردخون» موافقت کرد فیلم «جان‌دار» به کارگردانی حسین امیری دوماری و پدرام امیری همزمان با این فیلم از چهارشنبه بیستم در گروه آزادی اکران شود.

فرجی ادامه داد: «در این جلسه به سینماهایی که آثار کودک اکران می دارند و موظف به نمایش ۱ سانس از ساعت ۱۵ تا ۱۹ می باشند، تاکید دوباره شد.»

او اضافه کرد: «فیلم «بیست و ۳ نفر» به کارگردانی مهدی جعفری از بیستم آذرماه اکران می‌شود و هر زمانی که «چشم و گوش بسته» تعویض شد، در گروه باغ کتاب جایگزین می‌شود. البته فعلا اکران فیلم «چشم و گوش بسته» بر اساس کف فروش هفتگی باغ کتاب ادامه دارد.»

منبع:ایسنا

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top