کد خبر: 219971 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۱۹-۰۷:۵۶ ارسال توسط : |
40 بازدید
پ

به گزارش گروه بین الملل دیتانیوز با نقل خبرگزاری میزان؛ چندین افسر اداره پلیس (police) نیویورک در گزارشی گفته‎اند که در سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۵ از سوی فرمانده‎هایشان به آنها دستور داده شده تا مجرمان را بر...

نژادپرستی پلیس (police) نیویورک در بازداشت (دستگیری) مجرمانبه گزارش گروه بین الملل دیتانیوز با نقل خبرگزاری میزان؛ چندین افسر اداره پلیس (police) نیویورک در گزارشی گفته‎اند که در سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۵ از سوی فرمانده‎هایشان به آنها دستور داده شده تا مجرمان را بر اساس نژادشان دستگیر کنند.


به گزارش نیویورک تایمز، این افسران در بیانیه‌ای که بخشی از آن مربوط به قانون تبعیض نژادی بوده، می‎گویند که از سوی ۱ فرمانده به آنان دستور داده شده بود تا افراد سیاه پوست و لاتین تبار را هدف قرار دهند.


بنابر این گزارش، بیش از ۱۰۰ افسر پلیس (police) زیر دید این فرمانده در مترو منطقه بروکاین، نیویورک خدمت می‌کردند.


این فرمانده به یکی از افسران گفته بود، "شما تعداد بسیاری از شهروندان روس و چینی را متوقف و مورد بازرسی قرار می‌دهید؛ باید شهروندان سیاهپوست و اسپانیایی تبار را متوقف کنید. "


۶ افسر پلیس (police) در دادگاه اعلام کردند که از سوی فرمانده خود تحت فشار قرار داشتند تا تخلفات سیاهپوستان  و اسپانیایی تبارها را حتی در ناچیز‌ترین موارد پیگیری کرده و تخلفات سفید پوستان را نادیده بگیرند.


این در حالی است که این فرمانده تمامی اتهامات را در دادگاه رد کرده است؛ سخنگوی اداره حقوقی اداره پلیس (police) نیویورک اتهامات وارد شده را بی اساس دانسته و استدلال کرد که اتهامات اثبات نشده‎اند.


این در حالی است که طی ماه‌های اخیر مجازات افراد به دلیل جرایم سطح پایین به موضوعی جنجالی در شهر نیویورک تبدیل شده است.

انتهای پیام/

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top