کد خبر: 251940 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۱۴-۰۶:۳۵ ارسال توسط : |
24 بازدید
پ

آفتاب‌‌نیوز :. واحد شهبازی تاجر 55 ساله که مالک ۱ شرکت بازرگانی است درباره این اتفاق گفت: زنده ماندن من ۱ معجزه الهی است. من به خاطر جا ماندن از پرواز خیلی ناراحت بودم اما وقتی متوجه سقوط هواپیما...

آفتاب‌‌نیوز :

واحد شهبازی تاجر 55 ساله که مالک ۱ شرکت بازرگانی است درباره این اتفاق گفت: زنده ماندن من ۱ معجزه الهی است. من به خاطر جا ماندن از پرواز خیلی ناراحت بودم اما وقتی متوجه سقوط هواپیما شدم هر چند بسیار متأسف شدم اما به خاطر عمر دوباره‌ای که خداوند به من داد شاکر بودم.

وی که پدر ۲ فرزند است درباره جا ماندن خود از پرواز گفت: من شرکت بازرگانی دارم وهمزمان با شروع سال میلادی قرار بود به اوکراین سفر کنم تا قرارداد‌های کاری‌ام را پیگیری کنم. عازم فرودگاه امام خمینی بودم که در مسیر سواد کوه به‌خاطر عجله‌ای که داشتم با سرعت غیرمجاز رانندگی می‌کردم اما پلیس (police) راهنمایی و رانندگی دستور ایست داد و پس از جریمه متوجه شدند که خودروام خلافی سنگینی دارد؛ حدود 2 میلیون تومان، بنابراین مأمور پلیس (police) اعلام کرد باید خودروات توقیف و به پارکینگ منتقل شود. من هرچقدر اصرار کردم که عازم سفر اوکراین هستم و از پرواز جا می‌مانم اما آنها توجهی نکردند به خاطر انتقال خودرو به پارکینگ من مجبور شدم زمان بیشتری را در آنجا بمانم وهمین موضوع باعث شد من دیرتر به فرودگاه برسم در حوالی فرودگاه بودم که متوجه شدم هواپیمایی که قرار بودم من با آن سفر کنم سقوط کرده است.

گفت‌وگو با تنها بازمانده هواپیمای اوکراین

آیا از مسافران این سفر کسی را می‌شناختید؟

بله تعدادی از آنها همکارانم بودند و تعدادی از دانشجویان را می‌شناختم با آنها در سفرهای قبلی که به اوکراین داشتم آشنا شده بودم.

از اینکه زنده ماندید چه احساسی دارید؟

من این موضوع را معجزه الهی می‌دانم، این حکمت خدا بود که زنده بمانم اگر افسر پلیس (police) راهور خودروی من را متوقف نمی‌کرد من حالا زنده نبودم و باید بگویم من مدیون اعمال قانون آنها هستم.

پس از سقوط هواپیما آیا خانواده‌تان متوجه سقوط شدند؟

بله آنها خیلی نگران شده بودند و وقتی فهمیدند من زنده هستم اشک شوق ریختند.

بعد از این ماجرا کجا رفتید؟

به خانه برگشتم وسجده شکر بجا آوردم.

سرهنگ مهدی باقری رئیس پلیس (police) راهنمایی و رانندگی استان مازندران نیز گفت: سه‌شنبه شب (night) این ماجرا رخ داد. پس از آنکه این اتفاق باعث نجات جان راننده شد وی در تماس تلفنی از آن مأمور پلیس (police) راهور تشکر و قدردانی کرد. او اعلام کرد اگر سختگیری آنها نبود الان وی زنده نبود.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top