کد خبر: 251978 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۱۳-۱۶:۵۵ ارسال توسط : |
28 بازدید
پ

آفتاب‌‌نیوز :. پدر شهره بیات، داور شطرنج زن ایرانی که عکس‌های بدون حجاب او در مسابقات قهرمانی بانوان حواشی به وجود آورد درباره پخش این عکس‌ها گفت: باتماسی که با دخترم داشتم او به من اعلام کرد که ۱...

آفتاب‌‌نیوز :

پدر شهره بیات، داور شطرنج زن ایرانی که عکس‌های بدون حجاب او در مسابقات قهرمانی بانوان حواشی به وجود آورد درباره پخش این عکس‌ها گفت: باتماسی که با دخترم داشتم او به من اعلام کرد که ۱ لحظه روسریم افتاد و عکاسان هم همان لحظه از من عکس گرفتند.

او اضافه کرد: دخترم به من اعلام کرد اصلا موضوع کشف حجاب نبوده و من فردی سیاسی نیستم. او به من اعلام کرد درباره این موضوع هم بعد از بازگشت به ایران، به رئیس فدراسیون توضیحات کاملی را خواهم داد.

توضیح درباره عکس‌های جنجالی شهره بیات

پدر بیات اضافه کرد: من به او تذکر دادم که مراقب پوشش خود باشد که دیگر حاشیه‌ای درست نشود.

او گفت: دخترم اکنون نمی‌داند که با شما مصاحبه می‌کنم و معتقد است که اگر بیشتر توضیح داده شود کار خراب‌تر می‌شود.

پدر بیات بیان کرد: این کار شیطنت عکاسان حاضر در مسابقات بوده و دخترم به من اعلام کرد که به مقررات کشورم احترام می‌گذارم. او در دورهای بعدی حجابش را رعایت کرد و من هم تذکرات لازم را به او دادم که مشکلی پیش نیاید.

پدر شهره بیات گفت: متاسفانه بعضی از رسانه‌ها این موضوع را سیاسی کرده که به هیچ عنوان اینگونه نیست. دخترم به من اعلام کرد اصلا متوجه نبودم و حتی زمانی که عکسم را دیدم خودم تعجب کردم.

پدر بیات در پایان اضافه کرد: فدراسیون در این موضوع هیچ دخالتی ندارد و رئیس فدراسیون مرتبا تذکر می‌دهد. در این موضوع به هیچ عنوان عمدی در کار نبوده است.

شهره بیات، دبیر پیشین فدراسیون شطرنج ایران (IRAN) به عنوان سرداور در این رویداد مهم حضور دارد.

این سرداور ایرانی که نامش در سایت رسمی فدراسیون جهانی نیز آمده و قرار است 5 هزار دلار نیز به عنوان حق‌الزحمه دریافت کند، بدون رعایت حجاب در تصویری که روی سایت فیده منتشر شده، دیده می‌شود.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top