کد خبر: 251979 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۱۴-۰۶:۴۲ ارسال توسط : |
34 بازدید
پ

دبیر اتاق مشترک بازرگانی ایران (IRAN) و عراق در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛. حمید حسینی دبیر اتاق مشترک بازرگانی ایران (IRAN) و عراق در گفت‌وگو با خبرنگار  صنعت،تجارت و کشاورزی گروه...

دبیر اتاق مشترک بازرگانی ایران (IRAN) و عراق در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

از ابتدای امسال؛ ۵ میلیارد و ۷۱۵ میلیون دلار صادرات به عراق داشتیمحمید حسینی دبیر اتاق مشترک بازرگانی ایران (IRAN) و عراق در گفت‌وگو با خبرنگار  صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره وضعیت صادرات ایران (IRAN) به عراق اظهار کرد: از ابتدای امسال تاکنون ۵ میلیارد و ۷۱۵ میلیون دلار به غیر از برق، صادرات به عراق داشتیم.

دبیر اتاق مشترک بازرگانی ایران (IRAN) و عراق با اشاره به اینکه متوسط صادرات کالا‌های غیرنفتی به عراق ماهانه ۷۵۰ میلیون دلار است، اظهار کرد: امیدواریم که روند صادرات کالاهای غیرنفتی بیشتر شود.


بیشتر بخوانید: صادرات ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تنی در ۵ ماه گذشته به عراق 


حسینی با توجه به سوال این پرسش که افزایش نرخ ارز می‌تواند تأثیری در روند صادرات ایران (IRAN) و عراق داشته باشد؟ تصریح کرد: طی ۱ هفته، روند صادرات ایران (IRAN) به عراق بهتر شده است.

دبیر اتاق مشترک بازرگانی ایران (IRAN) و عراق در پایان بیان کرد: امیدواریم که روند صادرات بیش از پیش بهتر شود.

گفتنی است، بر اساس سیاست‌های وزارت صنعت و معدن تجارت برای توسعه و افزایش صادرات به کشور‌های همسایه ۱ برنامه مفصل در ۲ بخش پیش‌بینی شده است که شامل ۲ گروه اقدامات اجرایی و مسائل استراتژیک و راهبردی برای رونق تولید و ایجاد فضای لازم، جهت حضور مناسب شرکت‌های ایرانی در عراق بوده است.

از ابتدای امسال؛ ۵ میلیارد و ۷۱۵ میلیون دلار صادرات به عراق داشتیماز ابتدای امسال؛ ۵ میلیارد و ۷۱۵ میلیون دلار صادرات به عراق داشتیم

انتهای پیام/

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top