کد خبر: 280731 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۰۸-۰۸:۴۳ ارسال توسط : |
5 بازدید
پ

یک کاندیدای مستقل مجلس شورای اسلامی معتقد است که مردم از بازی هاس سیاسی جناح های مختلف خسته شده اند و آنان که پای صندوق های رأی می آیند، اکثراً به کاندیداهای مردمی و غیر وابسته رأی خواهند داد.. ولی...

یک کاندیدای مستقل مجلس شورای اسلامی معتقد است که مردم از بازی هاس سیاسی جناح های مختلف خسته شده اند و آنان که پای صندوق های رأی می آیند، اکثراً به کاندیداهای مردمی و غیر وابسته رأی خواهند داد.

ولی ناصری که از حوزه انتخابیه قزوین، آبیک و البرز کاندیدا شده است گفت: جناح های اصلاح طلب و اصولگرا هنوز در این توهم می باشند که مردم منتظر می باشند که ببینند آنها چه لیستی را منتشر می کنند تا صف ببندند و به آن لیست ها رأی دهند. حال آن که مردم بارها لیست های راست و چپ را آزموده اند و نتیجه اش را دیده اند.

مردم از چپ و راست خسته اند و به مستقل ها رأی می دهند

وی اضافه کرد: خانه ملت، باید واقعا خانه ملت باشد ۹ خانه این جناح و آن حزب. بنابراین پیش بینی ها حاکی از آن است که مردمِ خسته از باندبازی های سیاسی، این بار به افرادی رأی خواهند داد که عین خودشان باشند، ۹ این که از سوی جریان های سیاسی معرفی شوند. بنابراین تحلیل های کارشناسان مبتنی بر این است که در اکثر حوزه های انتخابیه، مردم به لیست ها "نه" بگویند و به کاندیداهای مستقل و برخاسته از بین خودشان رأی دهند.

ناصری خاطر نشان کرد: کشور در شرایط واقعاً خاصی قرار دارد، سوء مدیریت ها، باندبازی ها و تنگناهای معیشتی و ... مردم را بسیار آزرده و در مضیقه قرار داده است. صورت مسأله نیز بسیار ساده است. رفتارهای مشابه، نتایج مشابه به بار می آورد. اگر قرار باشد همان افراد و جریان هایی که مسوول وضع موجود می باشند، بار دیگر به مجلس بروند، همین وضعیت ادامه خواهد یافت.

کاندیدای حوزه انتخابیه قزوین، آبیک و البرز اضافه کرد: بنابراین باید چرخه بسته و معیوب جناح ها را شکست و به افرادی رأی داد که وامدار جریان های راست و چپ نیستند، بلکه برخاسته از بطن جامعه اند و واقعاً می خواهند در مجلس، مطالبات مردم را پیگیری کنند.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top