کد خبر: 280762 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۲۸-۱۵:۴۵ ارسال توسط : |
21 بازدید
پ

اعضای تیم می‌گویند این وضعیت، شبیه تسویه حساب است و ۹ یکسری انتقاد ساده، ولی خوب خیلی از هواداران پرسپولیس دید دیگری می دارند. آن‌ها می‌گویند تعداد اعتراض‌های شجاع به عملکرد داوران هر دیدار افزایش...

شجاع خلیل زاده:انتقاد از من چیزی را تغییر نمی‌دهد

اعضای تیم می‌گویند این وضعیت، شبیه تسویه حساب است و ۹ یکسری انتقاد ساده، ولی خوب خیلی از هواداران پرسپولیس دید دیگری می دارند. آن‌ها می‌گویند تعداد اعتراض‌های شجاع به عملکرد داوران هر دیدار افزایش یافته و این وضعیت کاملا علیه تیم و نتایج است. اما با شجاع ارتباط کوتاهی در این زمینه گرفتیم. او در ابتدا گفت: «من بازیکن تیم هستم و ممکن است اشتباهی هم داشته باشم، اما در زمان رقم خوردن گل اول الدحیل، اعتراض من اشتباه نبود. بازیکن حریف با ۲ دست خود، مدافع ما را هل داد و به زمین انداخت. واقعا چرا باید سکوت نماییم؟ سکوتی که داشتیم باعث شده حق مان را به همین راحتی بخورند. شاید برخی دوست داشته باشند سکوت کنند و حرفی نزنند، اما من نمی‌توانم. من واکنش نشان می‌دهم، چون باید از حق پرسپولیس دفاع کنم. من در پرسپولیس ده‌ها وظیفه دارم.»

شجاع اضافه کرد: «داور در آن صحنه ۲ بار اشتباه کرد. اول اینکه خطای مسلم ما را نادیده گرفت و در ثانی، توپ اوت شده بود و معزعلی از اوت، توپ را بیرون کشید. در هر ۲ صحنه، کمک داور اول بازی، پرچمش را کمی بالا آورده بود، اما تصمیم نهایی با داور است. آن‌ها اشتباهات فاحشی در این بازی داشتند. نمی‌توانم دست روی دست بگذارم و تنها نگاه کنم. من پرسپولیسی هستم و دلم برای تیمم می‌سوزد. این تمام سکوت کردیم. الان هم انتقاد از من چیزی را تغییر نمی‌دهد. من در آن صحنه اشتباه نکردم. صد در صد خطا بود و توپ هم از خط بیرون رفت.»

این بازیکن در نهایت گفت: «حالا بازی با الدحیل برای ما تمام شده و باید به دیدار‌های بعدی فکر نماییم. حقیقت این است که ما اصلا دغدغه صعود به مرحله بعدی را نداریم. هواداران نباید نگران باشند، چون در همین دیدار با الدحیل هم خیلی خوب و مردانه بازی کردیم و توانستیم خودمان را نشان بدهیم. تنها نتوانستیم از موقعیت‌های مان گل بسازیم. در دیدار‌های بعدی نیازمند رقم زدن گل‌های بیشتری می باشیم. تیم ما برای بازی با الشارجه، از همیشه آماده‌تر است. مطمئن باشید با روحیه‌ای بالا به مصاف این حریف می‌رویم و به دنبال کسب ۳ امتیاز شیرین از این مسابقه می باشیم. هواداران از همین حالا باید ما را در مرحله بعدی ببینند.»

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top