کد خبر: 280947 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۰۴-۱۷:۱۹ ارسال توسط : |
10 بازدید
پ

طبق اعلام سازمان هواشناسی امروز (today) (شنبه) در شمال خراسان رضوی، خراسان شمالی و گلستان وزش باد و کاهش محسوس دما پیش‌بینی می‌شود.. به گزارش صبحانه،شنبه در شمال خراسان رضوی، خراسان شمالی و گلستان...

طبق اعلام سازمان هواشناسی امروز (today) (شنبه) در شمال خراسان رضوی، خراسان شمالی و گلستان وزش باد و کاهش محسوس دما پیش‌بینی می‌شود.

وضعیت آب و هوای استان ها در ۲۶ بهمنبه گزارش صبحانه،شنبه در شمال خراسان رضوی، خراسان شمالی و گلستان بارش پراکنده، وزش باد و کاهش محسوس دما پیش‌بینی می‌شود. در خراسان جنوبی، سیستان‌وبلوچستان، هرمزگان و شرق کرمان وزش باد شدیدگاهی گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

یکشنبه به‌تدریج سیستم بارشی از شمال‌غرب وارد کشور شده و در دامنه‌های زاگرس مرکزی واقع در غرب و شمال‌غرب کشور بارش برف و در ارتفاعات البرز و دامنه‌های زاگرس مرکزی در جنوب‌غرب بارش پراکنده رخ می‌دهد. در اواخر وقت با شمالی شدن جریان‌ها برروی غرب دریای خزر بارش باران، وزش باد و کاهش نسبی دما در گیلان و اردبیل شروع می‌شود.

دوشنبه این سیستم علاوه بر مناطق مذکور در دامنه‌های زاگرس مرکزی واقع در جنوب‌غرب، دامنه‌های جنوبی البرز، مرکز و شمال‌شرق فعال بوده و بارش باران کل سواحل شمالی را در بر می‌گیرد این سیستم در اواخر وقت از شمال‌شرق کشور خارج خواهد شد. بارش برف در جنوب آذربایجان‌غربی، غرب کردستان، شمال کرمانشاه و جنوب لرستان شدت خواهد داشت.

شه‌شنبه در نوار شمالی و شمال‌غرب کشور و در دامنه‌های زاگرس مرکزی واقع در جنوب غرب بارش پراکنده ووزش باد پیش‌بینی می‌شود.

چهارشنبه در نیمه‌شرقی کشور جو آرام خواهد بود به‌تدریج با ورود سیستم بارشی از جنوب‌غرب کشور بارش در استان‌های واقع در جنوب‌غرب، غرب شروع شده و بعداز ظهر شمال‌غرب و دامنه‌های جنوبی البرز واقع در استان‌های قزوین، البرز و تهران را فرا خواهد گرفت.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top