کد خبر: 281033 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۲۸-۱۶:۰۳ ارسال توسط : |
8 بازدید
پ

به گزارش خبرنگار  حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، اولین نشست خبری شورای ائتلاف نیروهای انقلاب امروز (today) شنبه در دیتانیوز با نقل خبرگزاری فارس برگزار شد.. محسن پیرهادی...

لیست شورای ائتلاف اصولگرایان با مشارکت مستقیم مردم بسته شدبه گزارش خبرنگار  حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، اولین نشست خبری شورای ائتلاف نیروهای انقلاب امروز (today) شنبه در دیتانیوز با نقل خبرگزاری فارس برگزار شد.

محسن پیرهادی سخنگوی شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی در این نشست خبری اظهار کرد: در این دوره اقداماتی که شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی داشت، متمایز از دوره‌های دیگر بود.

او با بیان اینکه جوانگرایی خیلی جدی در این شورا دنبال شد، اضافه کرد: ترکیب ۱۸ عضو جوان و تازه ۱ مزیت مثبت برای این دوره بود که در جهت گام دوم و بر اساس ضرورت جامعه بود.

پیرهادی حضور بانوان را در تعیین فرآیند لیست شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی بسیار موثر دانست و گفت: دوره قبل حضور بانوان کمرنگ بود، اما این دوره توجه ویژه‌ای به این امر شد.

سخنگوی شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی در ادامه عنوان کرد: در این شورا نگاه پایین به بالا برای تشکیل لیست داشتیم و دخالت و مشارکت مستقیم مردم برای تشکیل لیست انجام شد. حتی در مرحله آخر ۱۰ نفر با مشارکت و دید مستقیم مردم بود.

او بیان کرد: شاکله لیست شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی با دید سنجی مردم بود و این دوره متفاوت‌تر از گذشته و جریان‌های رقیب و حتی گروه‌های همسو بود.

پیرهادی تصریح کرد: مشارکت مستقیم مردم در جمع بندی این لیست، نقطه عطفی در جمع بندی و سیاست‌گذاری‌هایی بود که در این اردوگاه انجام شد.

در حال تکمیل...

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top