کد خبر: 281038 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۲۸-۱۶:۱۰ ارسال توسط : |
12 بازدید
پ

. مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران (IRAN) در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:. . . . . . به گزارش خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، حسن منتظر تربتی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی...

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران (IRAN) در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

مصرف ۶۱۶ میلیون مترمکعبی گاز در روزهای اخیربه گزارش خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، حسن منتظر تربتی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران (IRAN) با اشاره به اینکه وضعیت شبکه گاز کشور با توجه به سرمای شدید گفت: با توجه به موج سرمای شدیدی که در هفته و روز‌های گذشته در کشور به خصوص نیمه شمالی شاهد بودیم، شرکت ملی گاز خوشبختانه خیلی سربلند از این موضوع عبور کرد به طوری که ما در تمامی شهر و روستا‌های کشور خبری مبنی بر قطع و افت فشار گاز نداشته‌ایم.

او در ادامه با اشاره به اینکه صادرات گاز نیز تصریح کرد: خوشبختانه در بخش صادرات هم مشکلی از دید افت فشار شبکه گاز گزارش نشده است و همانند قبل این روند ادامه داشت.

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران (IRAN) اضافه کرد: ما تقریبا در روز‌های اخیر ۶۱۶ میلیون مترمکعب در روز (day) در بخش خانگی و تجاری مصرف گاز داشته‌ایم که این عدد بی‌سابقه‌ای برای ما بود، توصیه ما به هموطنان این است که گاز ۱ نعمت ارزشمند است به طوری که این منبع مهم را در بخش‌های دیگر هم می‌توانیم استفاده نماییم.

انتهای پیام/

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top