کد خبر: 281123 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۱۰-۱۹:۵۱ ارسال توسط : |
14 بازدید
پ

خبرگزاری میزان- ملی‌پوش المپیکی کشتی آزاد ایران (IRAN) گفت: کشتی آزاد در سبک وزن مدعیان زیادی دارد و شرایطش با تمام اوزان فرق می‌کند.. . . . . . . به گزارش گروه ورزشی دیتانیوز با نقل خبرگزاری میزان و...

خبرگزاری میزان- ملی‌پوش المپیکی کشتی آزاد ایران (IRAN) گفت: کشتی آزاد در سبک وزن مدعیان زیادی دارد و شرایطش با تمام اوزان فرق می‌کند.

به گزارش گروه ورزشی دیتانیوز با نقل خبرگزاری میزان و با نقل قول از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، رضا اطری درباره تمریناتش اظهار داشت: خدا را شکر تمرینات بسیار خوبی را زیر دید کادر فنی سپری می‌کنیم و خوشحالم که سهمیه المپیک توکیو را قبلا گرفته‌ام و با تمرکز، تنها به تمریناتم فکر می‌کنم.

وی ادامه داد: در حال حاضر بیشتر تمرینات قدرتی را پشت سر می‌گذاریم و برنامه داریم تا برای المپیک به اوج آمادگی برسیم. امیدوارم همین آرامش را حفظ کنم تا با شرایط روحی و جسمی خوب روانه توکیو شوم.

ملی‌پوش کشتی آزاد در خصوص نتیجه احتمالی اش در مسابقات توکیو گفت: واقعا نمی‌توان المپیک را پیش‌بینی کرد و به خصوص سبک وزن مدعیان زیادی دارد و شرایطش با تمام اوزان فرق می‌کند. تمریناتم را دوبرابر کردم و با کمک کادر فنی هرچه در توان دارم خواهم گذاشت تا با دعای مردم دست پر از مسابقات برگردیم و باعث افتخار کشور و خوشحالی مردم شویم.

اطری گفت: کمک هزینه‌ای که قرار بود از وزارت ورزش دریافت نماییم به دست ما رسیده، اما در سال المپیک توقع حمایت بیشتری داریم. انتظار حمایت بیشتری داریم و مسئولین بالای سر ما باشند تا برای ادامه راه انگیزه بیشتری بگیریم. این المپیک است که پرچم کشورمان را بالا می‌برد و باعث سربلندی ما می‌شود و باید تمام تمرکزمان را روی تمرینات بگذاریم.

  • بیشتر بخوانید:

انتهای پیام/

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top