کد خبر: 281132 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۱۰-۱۹:۲۳ ارسال توسط : |
9 بازدید
پ

به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، پیروز حناچی شهردار تهران در آئین افتتاح ۵۵ پروژه مدیریت شهری منطقه ۲۲ ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه(س) و روز (day) زن گفت: اگر در این...

خط مترو منطقه ۲۲ مغفول مانده است

به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، پیروز حناچی شهردار تهران در آئین افتتاح ۵۵ پروژه مدیریت شهری منطقه ۲۲ ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه(س) و روز (day) زن گفت: اگر در این مملکت افتخاری وجود دارد، به واسطه دامان پاک مادران است.

وی اضافه کرد: منطقه ۲۱ و ۲۲ آخرین مناطقی می باشند که به طرح جامع تهران پیوستند، اما هر ۲ در طرح جامع اول و دوم تهران دیده شده بودند، اما بارگذاری آن‌ها به تعویق افتاده بود.

شهردار تهران ادامه داد: اتفاقات دهه ۸۰ منطقه ۲۲ جای نوشتن دارد و باید ساعت‌ها در این باره صحبت نماییم که واقعا چرا این منطقه این گونه زیر بار رفت.

حناچی تصریح کرد: در این دوره طرح تفصیلی منطقه را به شورای عالی شهرسازی بردیم و تصمیم‌های خوبی گرفته شد و ما در مدیریت شهری کمک می‌کنیم فاز اول بزرگراه تهران-شمال هرچه سریع‌تر به نتیجه برسد.

شهردار تهران اضافه کرد: یکی از ویژگی‌های منطقه ۲۲ دریاچه این منطقه است و تصفیه خانه‌ای عظیم در این منطقه وجود دارد که کیفیت آب را بالا نگه می‌دارد. همکاران ما تلاش کنند آب رودخانه کن به جریان بیافتد، لذا باید اعلام کرد منطقه ۲۲ جزء کم آب‌ترین مناطق تهران است.

حناچی ادامه داد: یکی از مشکلات منطقه بارگذاری بیش از حد در سطوح مسکونی است و اگر این برج‌ها ساخته شود و سکونت شکل گیرد، مشکلات خود را نشان می‌دهد، زیرا به اندازه بارگذاری سرانه اجتماعی برای منطقه در دید گرفته نشده است.

او بیان کرد: بسیاری از پروژه‌ها تا انتهای سال به پایان می‌رسد و ما در انتهای سال زیرگذر گیشا و خانه اتحادیه را افتتاح می‌کنیم و در اختیار شهروندان قرار می‌دهیم و پس از این شکل تازه پروژه‌ها را در تهران شروع می‌کنیم که یکی از آن‌ها اتصال مسیر پیاده پارک چیتگر به دریاچه است.

شهردار تهران اضافه کرد: یکی از اصلی‌ترین موضوعات مغفول مانده در منطقه ۲۲ خط مترو است که از طریق خط ۹ و ۱۰ مترو به دنبال حل این مشکل می باشیم و این موضوع را تعقیب می‌کنیم.

حناچی ادامه داد: اگر خدمات محلی در منطقه تأمین نشود، خودرو محوری افزایش می‌یابد که این موضوع به صلاح هیچکس نیست.

انتهای پیام/

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top