کد خبر: 281163 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۱۰-۲۰:۰۳ ارسال توسط : |
11 بازدید
پ

به گزارش تابناک با نقل قول از فارس، جدا از نحوه جدایی دراگان اسکوچیچ از نفت آبادان که انتقادات زیادی را به سویش روانه کرد از دید حقوقی بین او و باشگاه نفت آبادان توافق نامه‌ای امضا شده که در صورت...

تا آخرین ریال غرامت را از اسکوچیچ می‌گیریم

به گزارش تابناک با نقل قول از فارس، جدا از نحوه جدایی دراگان اسکوچیچ از نفت آبادان که انتقادات زیادی را به سویش روانه کرد از دید حقوقی بین او و باشگاه نفت آبادان توافق نامه‌ای امضا شده که در صورت عدم رعایت از سوی مربی کروات مسئولان نفت آبادان می‌توانند از او به فیفا شکایت کنند.

در این توافق نامه ذکر شده در صورت عقد قرارداد این مربی با تیم‌های ایرانی به فاصله ۵ روز (day) بعد از امضای قرارداد اسکوچیچ باید مبلغ ۱۴۰ هزار دلار به این باشگاه آبادانی غرامت بدهد، اما درحالی که بیشتر از ۵ روز (day) از امضای قرارداد اسکوچیچ با فدراسیون فوتبال می‌گذرد هنوز این مربی کروات برای پرداخت غرامتش به باشگاه پیشین خود اقدامی نکرده است.

باشگاه نفت آبادان هم این حق را برای خود قائل است در صورتی که از سوی سرمربی تیم ملی ایران (IRAN) اقدامی انجام نشود به فیفا شکایت کند و تبعات آن علاوه بر خود اسکوچیچ، فدراسیون فوتبال را هم در برمی گیرد.

از سوی دیگر اسکوچیچ که با شروع نیم فصل دوم ساز جدایی از جمع طلایی پوشان را کوک کرد، با صداقت با مسئولان نفت آبادان رفتار نکرد و اکنون شرایط این تیم برخلاف نیم فصل اول خوب نیست. این تیم با ۴ باخت پیاپی روبرو شده است و از سویی شرایط مالی در این باشگاه به گونه‌ای نیست که بتوانند سرمربی صاحب نام ایرانی یا خارجی را جذب کنند.

میزان پرداختی‌ها به این تیم ۳۰ درصد است و درحالی که نیم فصل دوم در حال برگزاری است هنوز میزان پرداختی‌ها به بازیکنان به ۵۰ درصد نرسیده است.

در این شرایط به دید از مسئولان ورزشی و استانی هم خبری از حمایت از این باشگاه نیست. حتی در قبال جدایی اسکوچیچ هم هیچ ارگانی از این باشگاه حمایت نکرد.

حسن نصراصفهانی رئیس هیات مدیره باشگاه نفت آبادان در خصوص غرامتی که باید از اسکوچیچ بگیرند گفت: درصورتی که امروز (today) اسکوچیچ اقدامی به پرداخت غرامت خود نکند ما به فیفا شکایت خواهیم کرد. او متعهد شده که این پول را بدهد. تیم ما اکنون دچار مشکل شده است. اگر ریشه مشکلات را بررسی نماییم به چند نکته مهم می‌خوریم که نشان می‌دهد به تیم ما ظلم شده است. تیمی که در این چند سال روی پایه‌های خود کار کرده و شاکله تیم را بازیکنان بومی و آکادمی باشگاه تشکیل می‌دهد اکنون دچار مشکل شده و این ظلمی است که از سوی عده‌ای به این باشگاه تحمیل شد.

او اضافه کرد: در نیم فصل واسطه‌ها با چند بازیکن شاخص نفت پیشنهاد‌های اغواکننده دادند و تمرکز آن‌ها را گرفتند. با هوایی کردن این بازیکنان عملکرد تیم هم دچار مشکل شد. این کار‌ها اخلاقی نیست. حتی باشگاه‌های مطرح با سرمربی تیم ما وارد مذاکره شدند.

نصراصفهانی در خصوص نحوه جدایی اسکوچیچ از این تیم و اینکه او اعلام کرده بود بیمار است، اما بلافاصله با فدراسیون فوتبال به توافق رسید گفت: او مدت‌ها بود به ما اعلام می‌کرد که بیماری پوستی دارد. در آبادان بیمارستان نفت که یکی از بهترین بیمارستان‌ها است را معرفی کردیم و او را نزد متخصصین فرستادیم، اما معتقد بود که آن‌ها خوب نیستند. حتی به این مربی پیشنهاد دادیم به مدت ۱۰ روز (day) به خرج باشگاه به اروپا برود که هم خودش را درمان کند هم به خانواده اش سر بزند، اما قبول نکرد. ما برای تیم ملی و شخص او در تیم ملی آرزوی موفقیت می‌کنیم و دوست داریم تیم ملی موفق شود و قطعا به خاطر تیم ملی خود را سانسور کرده ایم وگرنه اگر پای تیم ملی وسط نبود با اسکوچیچ طور دیگری برخورد می‌کردیم. با توجه به این شرایط از حق حقوقی و مالی خود قطعا نمی‌گذریم و تا ریال آخر غرامت را خواهیم گرفت.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
آخرین اخبار :فناوری و ارتباطات

تهدید به برکناری نتانیاهو

۱۳۹۹/۰۷/۱۰-۱۹:۵۰
ارسال توسط :

سناریوی عادی سازی قتل و جنایت!

۱۳۹۹/۰۷/۱۰-۱۹:۵۰
ارسال توسط :

ژست دختران ترامپ در پشت صحنه مناظره

۱۳۹۹/۰۷/۱۰-۱۸:۴۰
ارسال توسط :

سرما در نوار شمالی کشور

۱۳۹۹/۰۷/۱۰-۱۷:۳۰
ارسال توسط :
Scroll to Top