کد خبر: 281204 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۰۸-۰۷:۲۰ ارسال توسط : |
9 بازدید
پ

خبرگزاری میزان- رئیس «کمیته هسته‌ای» مجلس شورای اسلامی از تلاش این کمیته برای تهیه ۱ گزارش جامع از تجمیع تمام گزارش‌های مربوط به روند اجرای برجام تا پایان مجلس دهم خبر داد.. . . . . . . محمدابراهیم...

خبرگزاری میزان- رئیس «کمیته هسته‌ای» مجلس شورای اسلامی از تلاش این کمیته برای تهیه ۱ گزارش جامع از تجمیع تمام گزارش‌های مربوط به روند اجرای برجام تا پایان مجلس دهم خبر داد.
گزارش جامع «روند اجرای برجام» تا پایان مجلس دهم تهیه می‌شودمحمدابراهیم رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی دیتانیوز با نقل خبرگزاری میزان، با اشاره به اینکه جمع‌بندی گزارش‌های مربوط به روند اجرای برجام در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: آخرین گزارش تهیه شده از سوی کمیته هسته‌ای کمسیون درباره روند اجرای برجام مربوط به ۲ سال قبل است و در حال حاضر درنوبت صحن قرار دارد.

وی با بیان اینکه تا پایان مجلس دهم فرصت زیادی باقی نمانده است، اظهار داشت: می‌کوشیم گزارش‌هایی که در حال حاضر موجود است را با تحولات تازه مربوط به روند اجرای برجام ترکیب کرده و نهایتاً گزارش جامع‌ای را تدوین نماییم البته این مسئله باید به تائید اعضای کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس هم برسد.


رئیس کمیته هسته‌ای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان داشت: اگر بنا است گزارش‌های مجلس درباره روند اجرای برجام به ۱ نتیجه جامع برسد لازم است ۱ گزارش جامع درباره این موضوع و پیش از پایان مجلس تهیه و در صحن قرائت شود تا مجلس و مردم از آخرین اخبار مربوط به برجام آگاه شوند.


انتهای پیام/

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top