کد خبر: 284092 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۱۲-۲۲:۰۴ ارسال توسط : |
13 بازدید
پ

پایگاه خبری فردا: دکتر عبدالحسین روح‌الاميني با توجه به سوال این پرسش که علت شدت بالای تخریب‌‌های اصلاح‌طلبان علیه دکتر قالیباف در آستانه انتخابات مجلس چه می باشد و واقعا چرا برخی دیگر از افراد و...

پایگاه خبری فردا: دکتر عبدالحسین روح‌الاميني با توجه به سوال این پرسش که علت شدت بالای تخریب‌‌های اصلاح‌طلبان علیه دکتر قالیباف در آستانه انتخابات مجلس چه می باشد و واقعا چرا برخی دیگر از افراد و گروه‌ها نیز در این تخریب‌ها شریک شده‌اند، اظهار کرد: باید در بصیرت سیاسی کسانی که در این اوضاع‌واحوال غفلت کنند و اصل را با فرع و حاشیه را با متن اشتباه می‌گیرند تردید کرد.

وی اضافه کرد: ما با دولتی روبرو می باشیم که هیچ کارنامه‌ای ندارد و مجلسی که کاملاً ناموفق بوده، اما کسانی که اصل را با فرع و متن را با حاشیه جابجا کنند سبب می‌شوند که افرادی که در وجود آوردن این دولت و مجلس نقش‌آفرین بودند، بدون اینکه به کارنامه و عملکرد خود بپردازند و پاسخگوی آن باشند، ازنظر افکار عمومی دور شده و به ۱ ساحل امن هدایت شوند.

نامزد فهرست شورای ائتلاف در انتخابات مجلس تصریح کرد: اگر نقد و اعتراض و اشکالی وجود دارد واقعا چرا در ماه‌های گذشته و درجایی به غیر این فرصت محدود انتخاباتی مطرح نشده است و یا حتی شکایتی انجام نگرفته است تا از طریق حقوقی و محترم قضایی قابل‌پیگیری باشد.

وی بابیان اینکه به دید می‌رسد که قصد خیر و قربتی در این تخریب‌ها و حملات وجود ندارد، تصریح کرد: انصاف، مروت و جوانمردی اقتضاء می‌کند که مدت‌ها قبل به طرح این انتقادات می‌پرداختند، ۹ در فرصت کوتاه انتخاباتی که کسانی فرصت پاسخگویی ندارند و عده دیگری که به دنبال شبهه‌افکنی و انحراف افکار عمومی می باشند نیز از این فضا سوءاستفاده کنند.

این نامزد انتخابات مجلس اضافه کرد: در حال حاضر مشکل اساسی کشور مدیریت نادرست و بد اداره شدن و کارنامه کسانی است که معتقدند «نمی‌شود» و «نمی‌توانند» و عذر می‌آورند که دیگران نمی‌گذارند که آن‌ها کار کنند و این افراد تلاش کنند که ناتوانی‌ها ناکارآمدی‌ها و عدم اقبال جامعه به خود را با این بحث‌های فرعی بپوشانند.

****وی تصریح کرد: تخریب‌هایی که علیه آقای قالیباف صورت می‌گیرد حتماً از سوی اردوگاه اصلاح‌طلبان هدایت می‌شوند و به‌قصد نفوذ و فرافکنی انجام می‌گیرد، اما در این میان عده‌ای ناآگاه (اصولگرایان) نیز وجود می دارند که این موضوع را تکرار کنند.

روح‌الامینی در پایان درباره این افراد ناآگاه (اصولگرایان) اظهار کرد: کسانی که قدرت رقابت و انجام کارهای بزرگ را ندارند و در جلب اعتماد عمومی ناتوان‌اند دست به تخریب می‌زنند و به‌جای اثبات توانمندی‌هایی که فاقد آن می باشند به عذر نقد رو به تخریب می‌آورند.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top