کد خبر: 287353 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۱۰-۲۳:۴۳ ارسال توسط : |
4 بازدید
پ

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، دادستانی تهران در مورد مسائل مطرح شده در مورد یکی از متهمان پرونده‌ جاسوسی از مراکز نظامی تحت پوشش محیط زیست اطلاعیه ای صادر کرد.. متن کامل ان بدین شرح...

به گزتوضیحات دادستانی تهران در مورد ادعاهای یکی از متهمان محیط زیستیارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، دادستانی تهران در مورد مسائل مطرح شده در مورد یکی از متهمان پرونده‌ جاسوسی از مراکز نظامی تحت پوشش محیط زیست اطلاعیه ای صادر کرد.

متن کامل ان بدین شرح می باشد:

 در پی ادعاهای مطرح شده از سوی یکی از محکومین به جاسوسی به نام خانم نیلوفربیانی بلافاصله هیات محترم قضایی ازسوی دادستانی تهران مامور بررسی موضوع شدند که علی رغم مراجعه این هیات به زندان برای شنیدن توضیحات، ادله و استنادات احتمالی نامبرده درخصوص ادعاهای منتشرشده درفضای مجازی، متاسفانه خانم بیانی حاضر به بیان هیچگونه توضیحی دراین باره نشد.

لازم به ذکر است به دلیل حساسیت های موجود در این پرونده و ادعاهای مطروحه در ۲سال گذشته از سوی اشخاص و گروه های مختلف داخلی و خارجی، بازجویی های انجام شده از سوی ضابطین به صورت تصویری ضبط شده و ‌توسط نهادهای اطلاعاتی امنیتی، حفاظتی و نظامی بازرسی های گسترده و کم سابقه ای از عملکرد ضابطین انجام شده است.

لذا انتشار عمومی‌ این ادعاها پس از گذشت حدود ۲سال از بازداشت متهمه در آستانه انتخابات و بلافاصله پس از اعلام قطعیت حکم محکومین این پرونده و عملیات رسانه ای پرحجم از سوی رسانه های معاند خارجی و متاسفانه همراهی برخی افراد داخلی در تکرار این اتهام افکنی ها واینکه خانم بیانی از هرگونه ادای توضیح و استدلال دراین زمینه استنکاف می نماید،  نشان از ۱ اقدام برنامه ریزی شده دارد اما باتوجه به حساسیت دستگاه محترم قضایی نسبت به لزوم رعایت کرامت تمام افراد بالاخص حقوق قانونی متهمان و محکومان و زندانیان در کمتر از ۲۴ ساعت رسیدگی در خصوص ادعاهای مطروحه در دستور کار قرار گرفته است.

با این تمام در پایان لازم به ذکر است این دادستانی همواره آمادگی داشته و دارد تا به هرگونه ادعای مطرح درخصوص تخلفات احتمالی ضابطان علیه این متهم ویا هرفرد دیگری نیز رسیدگی کند اما درعین حال نباید اجازه داد تا  افکار عمومی جامعه با نشراکاذیب و اتهام افکنی های بی استناد مشوش و متاثر شود.

انتهای پیام/

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top