کد خبر: 293267 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۱۰-۲۱:۵۶ ارسال توسط : |
5 بازدید
پ

مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو گفت: برق ۳۷روستا و آب ۲۳ روستابر اثر بارش شدید باران و وقوع سیل در لرستان، قطع شد.. به‌گزارش ایرنا با نقل قول از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو ،...

سیلاب، برق ۳۷روستا و آب ۲۳ روستای لرستان را قطع کردمدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو گفت: برق ۳۷روستا و آب ۲۳ روستابر اثر بارش شدید باران و وقوع سیل در لرستان، قطع شد.

به‌گزارش ایرنا با نقل قول از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو ، «میثم جعفرزاده» اضافه کرد: بیش از ۱۲۰‌ تیم عملیاتی در منطقه از شب (night) گذشته در حال رفع عیب می باشند.

وی ادامه داد: مصرف برق برای گرمایش با توجه به قطعی گاز در شهر معمولان در اثر سیلاب، افزایش یافته که امیداست با کمک مردم در اینشهر معمولان برای مدیریت مصرف، قطع برق در شهر رخ ندهد.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو اضافه کرد: یکی از فیدرهای ۲۰ کیلوولت در استان کهگیلویه و بویراحمد نیز بر اثر بارش و تند باد از مدار خارج شده و ۱۰۰ روستا در حال حاضر بی‌برق است.

جعفرزاده تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود با تلاش مستمر تیم‌های عملیاتی، تا عصر امروز (today) فیدر مذکور در کهگیلویه و بویراحمد برق‌دار شود.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو اضافه کرد: میانگین بارش‌ها تا ساعت ۶:۳۰ دقیقه امروز (today) ۱۰۴ میلی‌متر گزارش شده که بیشترین بارش با ۱۴۵ میلی‌متر در نورآباد و کمترین بارش با ۷۰ میلی‌متر در پلدختر ثبت شده است.

وی ادامه داد: طی ۳۸ ساعت گذشته متوسط بارش‌های استان ۹۴.۷ میلی‌متر بوده است.

جعفرزاده اضافه کرد: بارش‌ها تا پایان وقت امروز (today) ادامه دارد و بر همین اساس از مردم استان درخواست می شود با توجه به حجم بالای بارش‌های رگباری و افزایش دبی رودخانه‌ها به هیچ عنوان در حاشیه رودخانه‌ها بخصوص قسمت‌های عبوری درون شهرها توقف نکنند.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top