کد خبر: 294557 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۱۰-۲۲:۵۱ ارسال توسط : |
1 بازدید
پ

به گزارش حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، علی باقرزاده رئیس مرکز هماهنگی حوزه وزارتی در گردهمایی مشترک اعضای شورای معاونین با مدیران کل آموزش و پرورش استان‌ها که به صورت...

 تعطیلات مربوط به کرونا به گزارش حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، علی باقرزاده رئیس مرکز هماهنگی حوزه وزارتی در گردهمایی مشترک اعضای شورای معاونین با مدیران کل آموزش و پرورش استان‌ها که به صورت مجازی و از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد، با تشریح عملکرد چند ماهه اخیر، اظهار کرد: مدیران کل باید برای سامان‌دهی نیروی انسانی سال آینده از هم‌اکنون برنامه‌ریزی کنند.

باقرزاده اضافه کرد: زمان ثبت نام در آزمون مشمولیت قانون تعیین تکلیف از شنبه دهم اسفندماه اعلام می‌شود.

شرط پذیرش در آزمون تعیین تکلیف آموزشیاران

رئیس مرکز هماهنگی حوزه وزارتی تصریح کرد: مشمولین باید از ۱۰۰ سوال به ۵۵ سوال پاسخ صحیح دهند امور اداری و تشکیلات مرجع پاسخگویی نیست، بنابراین اگر کسی در آزمون مذکور نمره حدنصاب را نیاورد از ادامه کار او در آموزش و پرورش جلوگیری می‌شود.

او  ادامه داد: هرگونه اعتراض به فرآیند استخدام مشمولین باید در استان‌ها پاسخ داده شود و از ارجاع افراد به ستاد خودداری شود.

باقرزاده بیان کرد: در خصوص شرایط بازنشستگی تا زمانی که سیاست جدیدی نیامده، بخشنامه بازنشستگان لازم الاجراست و باید طبق آن عمل شود.

ضرورت رفع ابهام اجرای فصل دهم قانون خدمات کشوری

او اظهار کرد: استان‌ها باید احکام تازه ناشی از اجرای فصل دهم قانون خدمات کشوری را صادر و هرگونه ابهام در این خصوص را رفع کنند لذا ادارات آموزش و پرورش باید با دقت به سوالات فرهنگیان پاسخ دهند.

رئیس مرکز هماهنگی حوزه وزارتی با اشاره به اینکه انتخابات مجلس شورای اسلامی و راهیابی بیش از ۳۰تن از فرهنگیان به مجلس گفت: استان‌ها اسامی فرهنگیان منتخب را به ما معرفی کنند؛ هرچند این افراد به صورت قانونی نماینده مجلس نشدند؛ اما برقراری تعامل با آن‌ها مورد تاکید است.

او به موضوع تعطیلی مدارس بر اثر شیوع بیماری کرونا، اشاره و اضافه کرد: هرچند دانش آموزان ممکن است طبق مصوبه ستاد پیشگیری از بیماری کرونا تعطیل شود، اما حضور مدیر (manager) و همکاران در مدرسه ضروری است و در ایام تعطیلی مدارس آموزش‌های مجازی بوسیله مدارس باید ارائه شود.

انتهای پیام/

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top