کد خبر: 294901 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۱۲-۲۱:۱۴ ارسال توسط : |
47 بازدید
پ

دادستان بردسکن گفت: داماد 24 ساله ای در شهر انابد بردسکن مادر زن خود را با ضربات چاقو به قتل رساند.. احمد فرزانه در اعلام کرد و گو با خبرنگار ایلنا گفت: در پی تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیسی 110...

قتل هولناک مادرزن بوسیله داماد جوان در خراسان رضوی

دادستان بردسکن گفت: داماد 24 ساله ای در شهر انابد بردسکن مادر زن خود را با ضربات چاقو به قتل رساند.

احمد فرزانه در اعلام کرد و گو با خبرنگار ایلنا گفت: در پی تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر قتل ۱ زن میانسال در حیات منزل مسکونی اش بلافاصله ماموران انتظامی بخش انابد به همراه کارآگاهان پلیس (police) آگاهی فرماندهی انتظامی بردسکن به ریاست بازپرس این دادسرا وپزشکی قانونی درمحل حضور و تحقیقات میدانی خود را شروع کردند.

وی عنوان کرد: ماموران در بررسی های اولیه با جسد بی جان زن 43 سال ای که به طرز وحشتناکی با ضربات چاقو از ناحیه گردن و صورت در داخل حیات مسکونی اش به قتل رسیده بود مواجه شدند.

دادستان بردسکن اضافه کرد: تحقیقات اولیه حاکی از اختلافات مرحومه با داماد جوانش و درگیری‌های قبلی فیمابین آنها بود که ظن را به وی بیشتر و با دستور مقام محترم قضایی کمتر از ۱ ساعت از وقوع قتل داماد 24 ساله به همراه ۲ تن از دوستانش شناسایی و در مخفیگاه خود دستگیر شدند.

فرزانه بیان کرد: متهم جوان که دوران نامزدی را سپری می کرد در بازجویی های فنی پلیس (police) لب به اعتراف گشود.

وی اظهارداشت: داماد جوان به درب منزل پدرهمسر خود مراجعه و پس از درگیری لفظی با مرحومه و در غیاب پدر همسرش محل را ترک و پس از مدتی به اتفاق دوتن از دوستانش با انگیزه ترس و ارعاب مرحومه به منزل این مرحومه مراجعه و با کشاندن وی به داخل حیات با ضربات چاقو به ناحیه صورت و گردن مادر خانم خود را به قتل می رساند و از محل متواری می شود.

فرزانه تصریح کرد: این جوان در پی اختلافات قبلی با همسر و مادر همسرش اواخر شب (night) حادثه به درب منزل وی مراجعه و با اشاره به اینکه عدم حضور شوهر مقتوله در شب (night) حادثه به همراه ۲ تن از دوستانش وی را به قتل می رساند.

دادستان بردسکن گفت: در این رابطه 3 نفر دستگیر و تحقیقات پیرامون این پرونده همچنان ادامه دارد.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top