کد خبر: 313730 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۱۵-۰۹:۳۱ ارسال توسط : |
0 بازدید
پ

به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ؛ امیرسرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده، فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران (IRAN) در مراسم تودیع و معارفه فرماندهان سابق و تازه پایگاه شکاری ترابری شهید عباس...

ارتش تا ریشه‌کن شدن ویروس کرونا در کنار مردم ایستاده است

به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ؛ امیرسرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده، فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران (IRAN) در مراسم تودیع و معارفه فرماندهان سابق و تازه پایگاه شکاری ترابری شهید عباس دوران با اشاره به اینکه اقدامات و فعالیت‌های بسیار گسترده ارتش در خصوص مبارزه (fight) با ویروس کرونا، گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران (IRAN) امروز (today) در بالاترین سطح آمادگی قرار دارد و تا ریشه‌کن شدن این ویروس و تا آخرین نفس در کنار مردم ولایت‌مدار ایستاده است.


وی با اشاره به اینکه سابقه آمریکا در فاجعه هیروشیما و ناکازاکی و جنگ ویتنام، اضافه کرد: جنایت‌های آمریکا سابقه تاریخی دارد و آمریکا برای رسیدن به اهداف شوم خود از هیچ توطئه‌ای علیه ایران (IRAN) فروگذار نخواهد کرد و جنایات و فتنه‌های شیطان بزرگ در تاریخ به ثبت رسیده است ولی خوب ارتش در تمام حوزه‌ها آماده مقابله با تهدیدهای استکبار جهانی است.


نصیرزاده در ادامه با اشاره به اینکه نامگذاری سال ۱۳۹۹ با عنوان «جهش تولید» از سوی رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی)، تصریح کرد: امروز (today) تنها راه مقابله با تهدیدهای دشمنان نظام و انقلاب اسلامی، مقاوم بودن در برابر مشکلات و تلاش شبانه‌روزی و جهادگرانه است.


وی با بیان اینکه باید همگی برای رسیدن به هدف اصلی با سرعت کار نماییم و زمان نشناسیم، ادامه داد: پایگاه شهید دوران به دلیل ظرفیت‌های متعدد از جمله داشتن پرنده‌های مختلف، مأموریت‌های ویژه و نیرو‌های متخصص و متعهد می‌تواند در بحث جهش تولید جزو مصادیق بارز باشد.


یادآور می‌شود، آیین تودیع و معارفه فرماندهان سابق و تازه پایگاه شکاری ترابری شهید عباس دوران با حضور امیرسرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده، فرمانده نیروی هوایی ارتش و جمعی از فرماندهان و مسئولان این نیرو برگزار و طی حکمی، امیرسرتیپ خلبان مسعود جعفری به فرماندهی پایگاه هوایی شهید دوران منصوب شد.


مرتضی قاسمی

انتهای پیام
منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top