کد خبر: 313946 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۲۵-۲۱:۲۴ ارسال توسط : |
4 بازدید
پ

. . . به گزارش دیتانیوز با نقل خبرگزاری موج لرستان، محمدرضا جمشیدی، گفت: کارخانه اکسیژن سفیدکوه خرم آباد به بیماران کرونایی و سایر بیماران نیازمند، اکسیژن رایگان...

به گزارش دیتانیوز با نقل خبرگزاری موج لرستان، محمدرضا جمشیدی، گفت: کارخانه اکسیژن سفیدکوه خرم آباد به بیماران کرونایی و سایر بیماران نیازمند، اکسیژن رایگان تحویل می‌دهد.

وی، تصریح کرد: پس از شیوع کرونا در لرستان، مقرر کردیم تا اکسیژن طبی مورد نیاز بیماران کرونایی در این شرکت به صورت رایگان تامین شده و به نیازمندان تحویل شود.

جمشیدی، اضافه کرد: از زمان شروع بکار کارخانه اکسیژن سفیدکوه در شهرک صنعتی شماره 2 خرم آباد، یکی از اقدامات صورت گرفته، تامین اکسیژن طبی مورد نیاز جانبازان، معلولان و نیازمندان بستری در منزل، به صورت رایگان بوده که امیدواریم رضایت الهی را در پی داشته باشد.

مدیرعامل کارخانه اکسیژن سفیدکوه خرم آباد، ادامه داد: روزانه حدود 20 مراجعه کننده جهت دریافت اکسیژن رایگان پذیرش می‌شوند که در پذیرش تعداد بیش از این نیز محدودیتی نداریم و استقبال می‌کنیم.

*از ارائه خدمت رایگان به بیماران نیازمند خرسندیم

او، تاکید کرد: اکسیژن به عنوان ۱ عنصر حیاتی می‌تواند در نجات جان بیماران نقش تعیین کننده داشته باشد، لذا با توجه به شیوع کرونا در لرستان و نیاز مضاعف مبتلایان این ویروس خطرناک به اکسیژن طبی، خرسندیم که نقشی هرچند کوچک در خدمت به جامعه بشری ایفا کرده و می‌کنیم.

بخش بیماران کرونا بیمارستان بعثت نیروی هوایی ارتش

محمدرضا جمشیدی، گفت: امیدوارم با همکاری عموم مردم و اقدامات جامعه پزشکی کشور، هرچه سریعتر شاهد ریشه‌کنی ویروس کرونا باشیم اما، تا ریشه‌کنی این ویروس خطرناک، از تمام کسانی که می‌توانند با خدمات رایگان خود نقشی در رفع این بحران جهانی داشته باشند تقاضا دارم به کمک مردم نیازمند بشتابند.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top