کد خبر: 314192 |
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۱۲-۲۳:۳۹ ارسال توسط : |
0 بازدید
پ

آفتاب‌‌نیوز : شاهین فتحی روز (day) چهارشنبه در دیدار از پایگاه غربالگری در ورودی شهرستان‌های ورامین و قرچک اظهار کرد: عوامل جمعیت هلال احمر با هدف بررسی وضعیت سلامتی سرنشیان خوردها، در بیش از ۱۴...

آفتاب‌‌نیوز :

شاهین فتحی روز (day) چهارشنبه در دیدار از پایگاه غربالگری در ورودی شهرستان‌های ورامین و قرچک اظهار کرد: عوامل جمعیت هلال احمر با هدف بررسی وضعیت سلامتی سرنشیان خوردها، در بیش از ۱۴ خروجی استان تهران حضور یافته و با استفاده از دستگاه تب‌سنج، این افراد را مورد ارزیابی قرار می‌دهند.

وی تصریح کرد: بیش از ۵۶۰ نیروی جمعیت هلال احمر به صورت ۲۴ ساعته در ۳ شیف کاری در پایگاه‌های غربال‌گری حضور یافته و نسبت به بررسی دمای بدن افراد اقدام کنند.

طرح غربالگری کرونا در 14 خروجی استان تهران انجام می‌شود

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهرانی اضافه کرد: در صورتی که در اجرای این طرح، افرادی مشکوک به ابتلا به ویروس کرونا بوده و یا دمای بدن آنان، بیشتر از حد مجاز باشد، به مراکز درمانی ارجاع داده می‌شوند.

وی تصریح کرد: در حوزه اطلاع رسانی و آموزش، جمعیت هلال احمر با استفاده از سایت به آدرس www.corona.ir اطلاعات لازم را به مردم ارائه می‌دهد.

در حوزه شهرستان‌های جنوب شرق تهران، جمعیت هلال احمر با استقرار در ۲ پایگاه پلیس‌راه قرچک و پلیس‌راه شریف آباد پاکدشت، وضعیت سلامتی مردم را مورد ارزیابی قرار می‌دهند.

تاکنون وضعیت سلامتی بیش از ۱۵۰ هزار نفر از سرنشینان خودروهای عبوری از این ۲ پایگاه مورد ارزیابی قرار گرفته است.

به گفته رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت تاکنون ۲۷۰۱۷ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و ۲۰۷۷ نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده و ۹۶۲۵ نفر نیز بهبود یافته‌اند.

منبع خبر ( ) است و دیتانیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، اطلاع دهید.
لینک کوتاه خبر:
Scroll to Top